REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Polska mistrzem polskiego Amazona. Inne tytuły Prime Video nie mają z tym filmem żadnych szans

To już standard. Polski film Amazona wbija na Prime Video i od razu podbija listę najpopularniejszych tytułów platformy. Tak było z "Lewandowskim", tak było z "Całym tym seksem", tak też jest z "Kubą", czyli dokumentem o byłym kapitanie naszej reprezentacji w piłce nożnej.

02.03.2024
11:28
kuba amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

"Kuba" ma oczywiście swoje problemy. Mniejsze jednak niż "Lewandowski" czy - tym bardziej - "Cały ten seks". Seans wypada więc zdecydowanie na plus. Użytkownicy Amazon Prime Video właśnie się o tym przekonują, bo dokument o Kubie Błaszczykowskim od czasu swej premiery nie chce zejść z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Subskrybenci serwisu przeżywają wraz z bohaterem jego kolejne wzloty i upadki - przede wszystkim zawodowe, ale prywatnych też nie brakuje.

"Kuba" to film bardzo emocjonalny. Składają się na niego nie tylko materiały archiwalne i gadające głowy, ale też cieszące oczy inscenizacje. Nie mamy więc do czynienia z leniwym dokumentem. To produkcja ciekawa zarówno od strony samej historii, jak i sposobu realizacji. Nic więc dziwnego, że stała się najchętniej oglądanym tytułem na Amazon Prime Video w naszym kraju.

Więcej o tytułach Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy?

Wraz ze swoją premierą "Kuba" wykopał z pierwszego miejsca listy dobrze nam znane brytyjskie trio. "The Grand Tour: Sand Job" spadło w tym tygodniu aż na trzecią pozycję zestawienia najchętniej oglądanych tytułów na Amazon Prime Video. Co oddziela te dwa tytuły? "Mizantrop" - mroczny thriller z Benem Mendelsohnem i Shailene Woodley. W starciu z nieuchwytnym mordercą grani przez nich bohaterowie radzą sobie niemal tak dobrze jak Clarice Starling i Hannibal Lecter z "Milczenia owiec".

Kuba - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

W "Mizantropie" szef FBI postanawia zwerbować młodą policjantkę do poszukiwań seryjnego mordercy. Uważa bowiem, że jej problemy osobiste mogą być kluczem do rozszyfrowania psychiki przestępcy. Wspólnymi siłami odkrywają coraz więcej faktów na jego temat, szukając zależności między przemocą a miłością.

Na dalszych miejscach zestawienia znajdziemy hiszpańską nowość Amazon Prime Video. "Czerwona królowa" to adaptacja bestsellera Juana Gomeza-Jurado. Opowiada historię najmądrzejszej kobiety na świecie, która staje na czele tajnego projektu. Tymczasem były policjant, po zwolnieniu dyscyplinarnym, przekształca swoje życie i metody, prowadząc ekscytującą sprawę porwania i morderstwa. Podczas seansu czeka na was mnóstwo zaskoczeń.

W topce Amazon Prime Video w tym tygodniu znajdziemy jeszcze kilka ostatnich szlagierów platformy. Subskrybenci wciąż bowiem chętnie sięgają po "Reachera", "Hazbin Hotel", "Hypnotic" czy "Pierwszą klasę. Część z nich może zaraz listę opuścić, gdyż w serwisie, na samym początku marca, zadebiutowały głośne nowości - prequel "Igrzysk śmierci" i "Gorąca linia" z Melem Gibsonem.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopulariejsze tytuły w Polsce:

 1. Kuba
 2. Mizantrop
 3. The Grand Tour: Sand Job
 4. Wieloryb
 5. Ostatni ślad
 6. Czerwona królowa
 7. Reacher
 8. Hazbin Hotel
 9. Hypnotic
 10. Pierwsza klasa
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA