REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Słyszycie ten huk? To poziom adrenaliny użytkowników Amazona przebija się przez sufit

Użytkownicy Amazon Prime Video uwielbiają dobrą rozpierduchę. Skąd to wiem? Pełne akcji filmy i seriale zdominowały topkę najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Wśród nich króluje oczywiście "The Boys", które niedawno powróciło z nowym sezonem.

29.06.2024
9:09
amazon prime video najpopularniejsze co obejrzeć the boys
REKLAMA

4. sezon "The Boys" przekroczył już swój półmetek. Do finału coraz bliżej i akcja cały czas się zagęszcza. Choć zaczynało się spokojniej niż w poprzednich odsłonach (szczególnie 3.), twórcy zdążyli nie tyle wrotki odpiąć, co je zmasakrować. Podkręcili przemoc i porwali widzów swoimi wykręconymi pomysłami. To jest prawdziwy hit. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Amazon podał przecież, że w ciągu czterech dni od premiery oglądalność serialu względem 3. sezonu znacząco wzrosła.

4. sezon "The Boys" już od swojej premiery nie schodzi z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. W najbliższym czasie (na pewno do finału) się to raczej nie zmieni. Ale przecież użytkownicy platformy nie samą superbohaterszczyzną żyją. Serial wyrzuca im poziom adrenaliny w kosmos, więc szukają innych produkcji, które dostarczą im podobnych emocji. A przecież w ofercie platformy takich nie brakuje.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Obecnie użytkownicy Amazon Prime Video chętnie odkrywają nowość platformy. Czym kusi ich "Kraj świętych i grzeszników"? Przede wszystkim to film akcji. Po drugie jest to film akcji z Liamem Neesonem, którego nazwisko w ostatnich latach kojarzy się właśnie z rozpierduchą - drugoligową, b-klasową, ale jednak rozpierduchą. Tym razem wciela się w byłego zabójcę, wiodącego spokojne życie w nadmorskim miasteczku. Nie jest jednak w stanie pogrzebać pewnych grzechów, więc brutalna przeszłość się o niego upomina. Ryzykując, że zostanie zdemaskowany, wypowiada bowiem wojnę lokalnym gangom.

Kraj świętych i grzeszników - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Kraj świętych i grzeszników" zajmuje w tym tygodniu drugie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Za nim jest "Fallout", a potem wracamy do akcji. Tym razem utrzymanej w klimatach gangsterskich. "Dżentelmeni" to w końcu film (tak, film, nie serial Netfliksa!) Guya Ritchie'ego, w którym nie tylko dużo się dzieje, ale jest też zabawnie. Sensacja na platformie ma przecież różne oblicza. A użytkownicy uwielbiają każde z nich.

Był taki okres, że w topce Amazona niepodzielni rządził "John Wick". Który? Każdy! Wszystkie cztery części plus serialowy spin-off. Teraz ponownie zestawienie zdominowały produkcje pełne akcji, bo prócz "The Boys" i "Dżentelmenów" znajdziemy w nim jeszcze "Czas gniewu". To historia emerytowanego irlandzkiego żołnierza Micheala. Kiedy jego żona zostaje zastrzelona, poprzysięga krwawą zemstę.

Do wymienionych dotychczas serialu i filmów akcji należy dodać jeszcze "Trzy sekundy". Produkcja znalazła się w zestawieniu tuż za "Czasem gniewu" i z naszej perspektywy jest jeszcze bardziej interesująca. Przecież pojawia się w niej polski wątek. To nasza mafia opanowała handel narkotykami w Nowym Jorku. To ją infiltruje były agent sił specjalnych, który pod przykrywką trafia do więzienia i zostaje zdekonspirowany. Musi walczyć nie tylko o siebie, ale też o pozostającą na wolności rodzinę.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

A skoro już przy polskich wątkach jesteśmy, to najsilniejszym rodzimym akcentem w topce Amazona z tego tygodnia jest "LOL: Kto się śmieje ostatni", w którym sensacyjnych atrakcji nie ma, ale są niezłe akcje. Nic zresztą dziwnego, że użytkownicy Prime Video wciąż chętnie po niego sięgają. Po emocjach zapewnianych przez wyżej wymienione tytuły zapewnia chwile rozluźnienia.

Film "Kraj świętych i grzeszników" obejrzycie, klikając tutaj.

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów tego tygodnia:

 1. The Boys
 2. Kraj świętych i grzeszników
 3. Fallout
 4. Dżentelmeni
 5. Jestem Celine Dion
 6. Czas gniewu
 7. Trzy sekundy
 8. Maxton Hall
 9. Gniew matki
 10. LOL: Kto się śmieje ostatni
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA