REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Piaseczny jeszcze niedawno nie miał wstępu w TVP. Teraz zaśpiewał w hitowym programie

Po tym, gdy Telewizja Polska zaczęła zmieniać się dzięki nowemu rządowi, twarze, które jeszcze jakiś czas temu nie były tam mile widziane, zaczynają znów pojawiać się w rozmaitych programach czy serialach TVP. Tak jest w przypadku Andrzeja Piasecznego, który ostatnio zagościł w hitowym show "Jaka to melodia". Jakiś czas temu gwiazdor nie miał wstępu do Telewizji Polskiej, po tym, co mówił o ówczesnej partii rządzącej.

29.01.2024
18:30
Andrzej Piaseczny TVP
REKLAMA

Andrzej Piaseczny nie był mile widziany w progach Telewizji Polskiej. W 2021 r. gwiazdor podczas imprezy z okazji 50. urodzin pokrzykiwał "Jeb*ć PiS i Konfederację!. W tamtym czasie Piasek związany był z programem "The Voice Senior", w którym był jurorem.

REKLAMA

Więcej o TVP przeczytasz w Spider's Web:

Piaseczny powrócił do TVP. Zaśpiewał w programie "Jaka to melodia"?

Fani Piaska w komentarzach mediów społecznościowych podkreślali, że za chwilę gwiazdor może stracić posadę w programie i zakaz goszczenia w TVP. Tak właśnie stało się, a Piaseczny w związku z decyzją Jacka Kurskiego, przestał pojawiać się w Telewizji Publicznej. Do teraz. Od grudnia trwa ogromna rewolucja w TVP, która nie kojarzona jest już z PIS-em. W związku z czym do telewizji powracają nazwiska znanych osób, które nie pojawiały się na Woronicza przez okres rządzenia PIS, czyli 8. lat.

Ponownie w TVP zagościł też Andrzej Piaseczny. Niedawno TVP pokazała premierowy odcinek specjalny "Jaka to melodia?", gdzie uczestnikami byli m.in. nowi prowadzący "Pytanie na śniadanie", czyli Robert Stockinger i Klaudia Carlos. Program jeszcze poprowadził Rafał Brzozowski, choć jak wiadomo, wkrótce ponownie na to stanowisko powróci Robert Janowski.

Andrzej Piaseczny/ Śniadanie do łózka

Jedna z zagadek związana była z piosenką Andrzeja Piasecznego, "Śniadanie do łóżka". Choć jeszcze niedawno nikt by się tego nie spodziewał, artysta pojawił się w studio "Jaka to melodia?", by zaśpiewać na żywo wspomnianą piosenkę. To z pewnością nowa sytuacja, bo przecież po urodzinowym incydencie, Piaseczny w ogóle nie pojawiał się w żadnym programie TVP.

Po incydencie z udziałem Piasecznego TVP wydała oświadczenie

REKLAMA

Zresztą po skandowaniu słów Piasecznego w stronę PIS, biuro prasowe TVP postanowiło wydać oświadczenie.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej - brzmiał fragment oświadczenia. Teraz w związku z nową władzą, Andrzej Piaseczny na pewno będzie gościć znacznie częściej w programach TVP.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA