REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Belfer" wraca z wakacji. Data premiery 3. sezonu i zwiastun

Hitowy serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej powraca! Na nowy sezon "Belfra" twórcy kazali czekać długo, aż w końcu pojawiła się informacja o najnowszej części jednej z najchętniej oglądanych polskich produkcji. Kiedy premiera 3. sezonu?

07.08.2023
14:02
"Belfer" wraca z wakacji. Data premiery 3. sezonu i zwiastun
REKLAMA

"Belfer" to polski serial kryminalny, który zadebiutował w 2016 roku. W roli głównej wystąpił Maciej Stuhr, który wcielił się w tytułowego nauczyciela - Pawła Zawadzkiego. W 1. sezonie Zawadzki przyjeżdża do Dobrowic, gdzie rozwiązuje zagadkę tajemniczej śmierci uczennicy lokalnego liceum, natomiast w 2. sezonie serialu, który zadebiutował w 2018 roku, Belfer zatrudnia się tym razem we wrocławskiej szkole, gdzie uczniowie skrywają mroczne tajemnice. Po 6 latach Maciej Stuhr powraca do uwielbianej przez widzów roli:

REKLAMA

Belfer w trzecim sezonie jest facetem dojrzalszym, bo doświadczonym już życiem. Jest w zupełnie innym miejscu niż kilka lat wcześniej, kiedy był trochę takim jeźdźcem znikąd, enigmatycznym bohaterem, o którym tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy. Tym razem Paweł Zawadzki wraca do domu rodzinnego, przez co musi skonfrontować się ze swoją przeszłością. Dzięki temu widz dowie się o nim znacznie więcej. Zresztą jak i on sam. I to będzie ważna lekcja 

- mówi Maciej Stuhr.

"Belfer": kiedy premiera 3. sezonu?

W najnowszym sezonie "Belfra" w reżyserii Łukasza Grzegorzka Paweł Zawadzki powraca w swoje rodzinne strony do Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec i zaczyna pracę w lokalnym liceum. Kiedy podczas rejsu z podopiecznymi ze szkoły znika jeden z uczniów, Belfer postanawia pomóc w skomplikowanym śledztwie, które prowadzi jego dawna miłość, podkomisarz Ewa Krawiec. Okazuje się, że malownicze, nadmorskie miasteczko skrywa wiele mrocznych tajemnic, a przeszłość rodziny Zawadzkich może mieć związek z zaginięciem chłopaka.

Zwiastun serialu "Belfer"
REKLAMA

Obok Macieja Stuhra wystąpili, Jacek Koman, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Mirosław Baka, Katarzyna Herman, Jan Jankowski, Marek Kalita oraz aktorzy młodego pokolenia: Michael Zieliński Roman Garncarczyk, Wiktoria Kruszczyńska, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik i Karolina Kowalska. Autorami scenariusza są Monika Powalisz i Przemysław Nowakowski ("Bez tajemnic", "Pakt") oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki ("Klangor").

Premiera serialu już 8 września w CANAL+ online oraz w CANAL+ Premium.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA