REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ruszyła sprzedaż pakietów z dostępem do wielkiej gali sportów walki w Canal+ Online

Mieszane sztuki walki zdobyły ogromną popularność w Polsce. Wielkie wydarzenie sportowe przed nami, bo gala XTB KSW EPIC odbędzie się już 24 lutego. Jej transmisja dostępna będzie w serwisie streamingowym Canal+ Online. Wykupując do niej dostęp, fani dokładnie mogą śledzić tę imprezę. To jeszcze nie wszystko, bo otrzymają też miesięczny dostęp do oferty Canal+ Seriale i filmy. Będą mogli też obejrzeć wielkie wydarzenia sportowe na żywo.

06.02.2024
14:55
Pakiety Canal+ online
REKLAMA

Fani sportów walki tworzą mocno zaangażowaną społeczność, a kolejne gale cieszą się sporym wzięciem. Przed nami starcie dwóch sportowców, którym kibice przyjrzą się już 24 lutego. Mamed Chalidow, były mistrz kategorii średniej KSW, powalczy z byłym mistrzem bokserskich organizacji WBC, IBO oraz IBF, Tomaszem Adamkiem.

REKLAMA

Ruszyła sprzedaż pakietów w Canal+ Online z dostępem do wielkiej, sportowej gali.

Podczas gali XTB KSW EPIC widzowie zobaczą też starcie mistrza wagi ciężkiej Phila De Freisa razem z legendą MMA Joshem Barnettem. Z kolei Michał "Matrix" Królik zmierzy się z Vaclavem Sivakiem. Tego wieczoru zostanie rozegrany turniej, który wyłoni nowego mistrza KSW w wadze półciężkiej. W rywalizacji o to trofeum weźmie udział czterech zawodników: Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Kleber Raimundo Silva oraz Damian Piwowarczyk. 

Więcej o Canal+ czytaj w Spider's Web:

Ci, którzy będą chcieli zobaczyć transmisję z tego wydarzenia, mogą wykupić dostęp do gali w Canal+. Dodatkowo otrzymają też miesięczny dostęp do oferty Canal+ Seriale i Filmy, ale też dostęp do wielu ważnych wydarzeń sportowych na żywo, m.in. piłki nożnej, koszykówki czy żużlowej ligi świata.

REKLAMA

Dwa pakiety z dostępem do XTB KSW EPIC

W sprzedaży są już dwa pakiety z dostępem do XTB KSW EPIC w CANAL+ Online. Pierwszy z nich w cenie 39,99 zł miesięcznie to CANAL+ SERIALE i FILMY Z XTB KSW EPIC, gdzie użytkownicy otrzymają dostęp do gali, ale tez oferty wielu filmów i seriali. Drugi pakiet w cenie 59,99 zł miesięcznie to CANAL+ Z XTB KSW EPIC, zawierający wszystkie pozycje dostępne w pakiecie CANAL+ SERIALE i FILMY Z XTB KSW EPIC oraz dodatkowo treści sportowe, w tym 5 kanałów CANAL+ SPORT na żywo. Aktualni klienci CANAL+ mogą też wykupić dostęp do gali XTB KSW EPIC, oglądając to wydarzenie w serwisie streamingowym CANAL+ Online. Cena dostępu to 39,99 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA