REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" już na Disney+. Co jeszcze wpadło do serwisu?

Nowości Disney+ tym razem kuszą świątecznym, ale też przygodowym i kryminalnym klimatem. Warto przyjrzeć się takim propozycjom jak m.in. "Doktor Who: Chichot" oraz "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia". To oczywiście jeszcze nie wszystko, bo na platformę wbił też 2. sezon serialu "Śnięty Mikołaj". Co jeszcze obejrzeć?

16.12.2023
11:46
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
REKLAMA

Disney+ jak zawsze stawia na zróżnicowaną weekendową ofertę. Do świąt coraz bliżej, w związku z czym platformę zasilają oczywiście ciepłe, niepozbawione humoru świąteczne produkcje. Ale nie tylko świąteczne filmy będą umilać nam czas, bo na Disney+ znalazły się też filmowe i serialowe hity przygodowo-kryminalne.

Więcej o Disney+ przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Śnięty Mikołaj wbija na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Zaczynamy od świątecznych propozycji. Jedną z nich jest 2. sezon serialu "Śnięty Mikołaj". Scott Calvin, po prawie trzech dekadach pełnienia roli Świętego Mikołaja, zaczął odczuwać słabnięcie swojej magii. Każde święto Bożego Narodzenia stawało się coraz bardziej wymagające, a on sam zaczynał dostrzegać, że utrzymywanie tajemnicy i magii świąt staje się trudniejsze z każdym rokiem. Nie tylko ludzie na całym świecie, ale i sami elfowie zaczęli zauważać zmiany. W trakcie jednej z narad w Zimowej Krainie, Scott dowiaduje się o istnieniu tajemniczej klauzuli, która reguluje czas i moc pełnienia roli Świętego Mikołaja. Zaniepokojony i zaciekawiony, zaczyna badać jej istotę. Odkrywa, że ta klauzula jest powiązana z jego własnym sercem i wiarą w magię świąt.

"Śnięty Mikołaj"

"Doktor Who: Chichot" to kolejna propozycja Disney+, której warto poświęcić trochę czasu. To ostatni z odcinków specjalnych, które wydane zostały z okazji 60. rocznicy istnienia tego cyklu. "Doktor Who: Chichot" to fascynujący powrót Doktora i Donny Noble na Ziemię (David Tennant) i (Catherine Tate), który przerywa błogostan i pogrąża planetę w chaosie. Gdy docierają na miejsce, odkrywają, że wszyscy mieszkańcy walczą między sobą, a harmonia, jaka istniała wcześniej, zniknęła. Zanim jednak zdążą zrozumieć przyczynę tego nagłego konfliktu, Doktor i Donna napotkają Toymakera, postać znaną fanom Doctor Who z czasów klasycznej ery serialu.

Toymaker, którego nie widziano od dłuższego czasu, powraca jako architekt chaosu. Choć nie chce od razu wyjawiać swojego planu, zdradza w tajemniczy sposób, że bohaterowie staną przed wielkim wyzwaniem. Podczas podróży przez czas i przestrzeń, Doktor i Donna muszą odkryć, co doprowadziło do tego, że Ziemia stała się polem bitwy. Zagadka ta związana jest z mistycznymi machinacjami Toymakera, który manipuluje rzeczywistością i wprowadza chaos w umysły ludzi. "Doktor Who: Chichot" to produkcja pełna emocji, tajemnic, ale też nieoczekiwanych zwrotów akcji.

"Doktor Who"

W ten grudniowy weekend polecamy też obejrzeć film "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" z Harrisonem Fordem w roli głównej. Rok 1969 to apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. W tej gorącej atmosferze, gdzie zdobycie przewagi kosmicznej staje się priorytetem, główny bohater jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców.

Jones zaczyna tropić tajemnicze ślady z przeszłości, odkrywając, że wielu naukowców z nazistowskich Niemiec zostało przyjętych do tajnych programów kosmicznych obu supermocarstw. Jego śledztwo prowadzi go do zakulisowych działań i ukrytych sojuszy, które miały miejsce podczas operacji "Paperclip" po zakończeniu II wojny światowej. Jones odkrywa, że ci naukowcy, choć byli odpowiedzialni za rozwój zaawansowanej technologii rakietowej, są zaangażowani w mroczne praktyki i eksperymenty.

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • Morderstwo na końcu świata
  • Tokyo Revengers
  • Śnięty Mikołaj
  • Simpsonowie
  • Bob's Burgers
  • Witamy we Wrexham
  • Doktor Who: Chichot
  • Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA