REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Elton John zagra ostatni koncert. Muzyk pojawi się na scenie w towarzystwie nagradzanego aktora

Elton John 25 czerwca zagra swój ostatni koncert przed przejściem na emeryturę. Występ w Wielkiej Brytanii z pewnością będzie wyjątkowy, a gwiazdor przygotował dla swoich fanów kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie wspólny występ z Taronem Egertonem, aktorem, który zagrał Eltona Johna w filmie "Rocketman".

24.06.2023
11:13
Elton John
REKLAMA

Elton John niebawem przejdzie na emeryturę. Zanim jednak to się stanie, gwiazdor zagra dla swoich wiernych fanów koncert w Wielkiej Brytanii. Artysta przygotował dla swoich wielbicieli niespodzianki, a jedną z nich ma być wspólny występ z Taronem Egeronem. To aktor, który zagrał Eltona Johna w filmie "Rocketman". O koncercie Eltona Johna w Glastonbury mówi się, że będzie to występ życia.

REKLAMA

Elton John zagra ostatni koncert przed przejściem na emeryturę. Przygotował dla swoich fanów niespodzianki.

Elton da występ swojego życia na Glastonbury i przygotował kilka niespodzianek dla swoich fanów w Worthy Farm. Taron Egerton, który za kreację Eltona Johna otrzymał Złoty Glob ma być jedną z czterech zaproszonych przez piosenkarza gwiazd, natomiast personalia pozostałych osób na razie nie zostały ujawnione. Nie ustają jednak spekulacje, że wśród zaproszonych gwiazd pojawią się m.in. Dua Lipa oraz Harry Styles. Z Duą Elton John nagrał wcześniej piosenkę "Cold Heart". Z kolei o obecności Stylesa na pożegnanym koncercie Eltona Johna mówi się w kontekście tego, że właśnie w tym czasie Styles nie ma zaplanowanego żadnego koncertu na czas trwania festiwalu w Glastonbury.

Elton John nie kończy muzycznej kariery. Jesienią będzie nagrywać kolejny album

REKLAMA

Na razie nie są znane też inne szczegóły odnośnie tego jakże ważnego dla Eltona Johna wydarzenia. Scenariusz koncertu to ściśle strzeżona tajemnica. Ale trwają próby i Elton zaplanował zupełnie nowy zestaw piosenek, inny niż ten, który miał dotychczas na trasie koncertowej - donosi "The Sun". Elton John po występie w Glastonbury zagra jeszcze kilka koncertów w ramach pożegnalnej trasy Farewell Yellow Brick Road". Samo tournee rozpoczęło się w 2018 roku i było przerywane z powodu pandemii. Teraz ma zakończyć się w Sztokholmie wielkim koncertem 8 lipca. Mimo że brytyjski piosenkarz przechodzi na emeryturę, nie zamierza całkowicie kończyć muzycznej kariery. Jesienią, a dokładnie w październiku John planuje wrócić do studia, by nagrywać kolejny album.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA