REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Wypadek w rezydencji Eltona Johna. Muzyk trafił do szpitala

Elton John minionej nocy trafił do szpitala. Okazało się, że muzyk przewrócił się w swojej posiadłości i musiał udać się na leczenie kontrolne.

29.08.2023
10:55
Wypadek w rezydencji Eltona Johna. Muzyk trafił do szpitala
REKLAMA

Mimo swojego podeszłego wieku, 76-letni Elton John nie zwalnia tempa. We wrześniu 2018 roku rozpoczęła się ostatnia trasa koncertowa muzyka, która trwała aż do 8 lipca 2023 roku. Podczas trasy Farewell Yellow Brick Road artysta zagrał w sumie 330 koncertów, na których pojawiło się łącznie ponad 6 milionów fanów. I choć Elton John stwierdził, że na ten moment planuje skupić się na życiu rodzinnym i poświęcić czas na wychowywanie dzieci, to wygląda na to, że muzyk nie kończy kariery. Zdradził to jego mąż David Furnish, który w wywiadzie dla Sky News powiedział, że Elton ma w planach powrót do studia, by w październiku zacząć pracować nad następnym albumem. Kilka tygodni po zakończeniu trasy koncertowej okazało się jednak, że Elton John trafił do szpitala.

REKLAMA

Elton John trafił do szpitala. Muzyk przewrócił się w swojej rezydencji

Wyczerpująca trasa koncertowa, która trwała niemal 5 lat, zmusiła Eltona Johna do wzięcia głębokiego oddechu. Muzyk udał się w tym celu do swojej rezydencji na Riwierze Francuskiej, gdzie od 8 lipca odpoczywał po zakończonej trasie Farewell Yellow Brick Road. Artysta uległ tam wypadkowi, wskutek czego natychmiast trafił do szpitala. Okazało się, że Elton przewrócił się w swojej posiadłości. Doznał on na szczęście jedynie drobnych obrażeń, które leczyli przez noc lekarze z oddziału ortopedii w szpitalu w Monako. Rzecznik Eltona Johna zapewnił, że wizyta w centrum szpitalnym była "środkiem zapobiegawczym", dodając, że artysta na ten moment czuje się już dobrze:

REKLAMA

Dziś rano po badaniach kontrolnych został natychmiast wypisany do domu i obecnie cieszy się dobrym zdrowiem

- skomentował rzecznik Eltona Johna.

Zdjęcie główne: fot. Tony Norkus/Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA