REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Wypadek w rezydencji Eltona Johna. Muzyk trafił do szpitala

Elton John minionej nocy trafił do szpitala. Okazało się, że muzyk przewrócił się w swojej posiadłości i musiał udać się na leczenie kontrolne.

29.08.2023
10:55
Wypadek w rezydencji Eltona Johna. Muzyk trafił do szpitala
REKLAMA

Mimo swojego podeszłego wieku, 76-letni Elton John nie zwalnia tempa. We wrześniu 2018 roku rozpoczęła się ostatnia trasa koncertowa muzyka, która trwała aż do 8 lipca 2023 roku. Podczas trasy Farewell Yellow Brick Road artysta zagrał w sumie 330 koncertów, na których pojawiło się łącznie ponad 6 milionów fanów. I choć Elton John stwierdził, że na ten moment planuje skupić się na życiu rodzinnym i poświęcić czas na wychowywanie dzieci, to wygląda na to, że muzyk nie kończy kariery. Zdradził to jego mąż David Furnish, który w wywiadzie dla Sky News powiedział, że Elton ma w planach powrót do studia, by w październiku zacząć pracować nad następnym albumem. Kilka tygodni po zakończeniu trasy koncertowej okazało się jednak, że Elton John trafił do szpitala.

REKLAMA
Elton John

Elton John trafił do szpitala. Muzyk przewrócił się w swojej rezydencji

Wyczerpująca trasa koncertowa, która trwała niemal 5 lat, zmusiła Eltona Johna do wzięcia głębokiego oddechu. Muzyk udał się w tym celu do swojej rezydencji na Riwierze Francuskiej, gdzie od 8 lipca odpoczywał po zakończonej trasie Farewell Yellow Brick Road. Artysta uległ tam wypadkowi, wskutek czego natychmiast trafił do szpitala. Okazało się, że Elton przewrócił się w swojej posiadłości. Doznał on na szczęście jedynie drobnych obrażeń, które leczyli przez noc lekarze z oddziału ortopedii w szpitalu w Monako. Rzecznik Eltona Johna zapewnił, że wizyta w centrum szpitalnym była "środkiem zapobiegawczym", dodając, że artysta na ten moment czuje się już dobrze:

REKLAMA

Dziś rano po badaniach kontrolnych został natychmiast wypisany do domu i obecnie cieszy się dobrym zdrowiem

- skomentował rzecznik Eltona Johna.

Zdjęcie główne: fot. Tony Norkus/Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA