REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazda serialu "Dahmer - Potwór" w obsadzie filmu "Tron 3". Zagra u boku Jareda Leto

Niebawem ruszają zdjęcia do kolejnej odsłony z serii "Tron". Wiadomo już, że w najnowszej części pojawi się Jared Leto, a u jego boku zagra Evan Peters, gwiazda serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Rola Petersa jest jednak na ten moment objęta tajemnicą i nie wiadomo, w kogo wcieli się popularny aktor.

29.06.2023
17:00
Gwiazda serialu "Dahmer - Potwór" w obsadzie filmu "Tron 3". Zagra u boku Jareda Leto
REKLAMA

Od premiery sequelu disneyowskiego "Tronu" - "Tron: Dziedzictwo" - minęło przeszło 13 lat, a niedawno okazało się, że już w sierpniu ruszą zdjęcia do trzeciej części serii - "Tron 3". W pierwszej odsłonie z 1982 roku Jeff Bridges wcielił się w Kevina Flynna, twórcę gier komputerowych, który przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata po tym, gdy włamał się do komputera swojego byłego pracodawcy. Okazało się, że główny bohater będzie musiał podjąć walkę w świecie, który sam stworzył. "Tron: Dziedzictwo" z 2010 roku skupia się z kolei na synu Kevina, Samie, w którego wcielił się Garrett Hedlund. Chłopak wraz ojcem przemierza cyfrowy świat, który mimo pozornego piękna, jest także niezwykle niebezpieczny. Trzecia część serii skupiać się ma z kolei nie na wirtualnej rzeczywistości, a na rzeczywistym świecie, do którego przenika autonomiczny program.

REKLAMA
Evan Peters zagra w filmie "Tron: Ares"

Evan Peters zagra w najnowszej odsłonie filmu "Tron 3"

Wiadomo już, że w trzeciej części "Tronu" w roli głównej obsadzony został Jared Leto. Aktor i muzyk wcieli się w Aresa, ucieleśnienie programu, który przenika do świata ludzi. Dziś ogłoszono, że obok wokalisty zespołu 30 Seconds To Mars wystąpi także Evan Peters. Rola aktora, znanego z takich produkcji jak "American Horror Story" czy "Dahmer - Potwór. Historia Jeffreya Dahmera", pozostaje jednak na tę chwilę w tajemnicy, choć można spodziewać się, kogo zagra aktor. The Hollywood Reporter przypuszcza, że Peters mógłby wcielić się w żołnierza w wirtualnej rzeczywistości lub gracza-nerda.

REKLAMA

Film wyreżyseruje Joachim Rønning. Reżyser stanął za kamerą podczas nagrywania "Czarownicy 2" czy "Piratów z Karaibów: Zemsta Salazara". "Tron 3" ukaże się prawdopodobnie pod koniec 2025 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA