REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Frank Ocean nie wystąpi już na Coachelli. Fani są wściekli

Kontrowersyjny temat koncertu Franka Oceana, który odbył się w miniony weekend na Coachelli jeszcze dobrze nie zdążył ostygnąć, a już artysta zdążył ponownie podpaść swoim fanom. Okazało się bowiem, że nie wystąpi on podczas drugiego weekendu festiwalu, co oznacza, że (nie)szczęśliwi posiadacze biletów zamiast Oceana zobaczą inną gwiazdę.

20.04.2023
11:41
Frank Ocean nie wystąpi już na Coachelli. Fani są wściekli
REKLAMA

To już oficjalne. Frank Ocean jako główny, niedzielny artysta Coachelli, nie pojawi się na festiwalu, o czym poinformowała jego przedstawicielka. Powiedzieć, że to słaba sytuacja, to tak, jakby nic nie powiedzieć, biorąc pod uwagę szczególnie to, co wydarzyło się w miniony weekend. Frank Ocean, który w ostatniej chwili zmienił zdanie co do aranżacji sceny, spóźnił się na własny koncert półtorej godziny, a swój występ skończył szybciej niż zakładano, ze względu na obowiązującą na festiwalu godzinę policyjną. Fani narzekali także na jakość jego muzyki i samego performance’u, a także słabą widoczność artysty na scenie i na ekranie.

REKLAMA

Okazuje się jednak, że uczestnicy pierwszego weekendu Coachelli mieli niebywałe szczęście, by chociaż przez chwilę zobaczyć swojego idola, czego nie można powiedzieć o festiwalowiczach, którzy wybierają się na Coachellę w nadchodzący weekend. Frank Ocean jako główny artysta w niedzielnym line-upie nie wystąpi w tym tygodniu na festiwalu, o czym poinformowała jego przedstawicielka.

 class="wp-image-2359927" width="598"
Frank Ocean. Fot. DFree/Shutterstock

Frank Ocean odwołał swój koncert na Coachelli. Gwiazdę zastąpi Blink-182

Po sześcioletniej nieobecności Franka Oceana na scenie, na jego występ czekało tysiące fanów. Jakość koncertu pozostawiała wiele do życzenia, jednak niedociągnięcia tłumaczone były nieoczekiwaną kontuzją artysty na terenie festiwalu. Problemy zdrowotne doprowadziły także do tego, że planowany od lat koncert gwiazdy podczas drugiego weekendu Coachelli musiał zostać odwołany.

Frank Ocean nie był w stanie wystąpić tak jak planował, jednak nadal zamierzał to zrobić, a całe show musiało zostać przerobione, gdyż było to konieczne. Zgodnie z zaleceniami lekarza, Frank Ocean nie jest w stanie wystąpić podczas drugiego weekendu festiwalu z powodu dwóch złamań i skręcenia lewej nogi

- napisała w oświadczeniu przedstawicielka Franka Oceana, Anna Meacham.

Organizatorzy Coachelli postanowili, że zamiast Franka Oceana na scenie pojawi się zespół Blink-182, podczas gdy główne gwiazdy zeszłego weekendu, takie jak Gorillaz, Bad Bunny czy Blackpink, mają pojawić się w ten weekend zgodnie z planem. Informacja o zmianie headlinera spowodała niezadowolenie wśród fanów, a przede wszystkim posiadaczy biletów na drugi weekend Coachelli. Internauci zarzucali m.in., że Blink-182 nie wpisuje się w klimat koncertu.

REKLAMA
Blink-182 na festiwalu Coachella

Według The New York Times, przedstawiciele Coachelli nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz w sprawie odwołania występu Franka Oceana. Nie odnieśli się także do sprawy w mediach społecznościowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA