REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "M3GAN"? Hitowy horror trafi do VOD

Początek 2023 roku w Polsce należał do filmu "M3GAN", a o przerażającej lalce mówili niemal wszyscy. Kinowy hit na ten moment jest dostępny w ramach wypożyczenia, ale lada chwila będzie można obejrzeć go w ramach abonamentu w jednym z serwisów streamingowych.

25.05.2023
7:16
M3GAN
REKLAMA

Na punkcie M3GAN oszaleli wszyscy, a o filmie słychać było niemal wszędzie. A to wszystko dzięki zasłudze viralowego marketingu, kiedy w Nowym Jorku tańczące modelki, ubrane jak przerażająca bohaterka filmu, straszyły ludzi w metrze czy na ulicach miasta.

To sprawiło, że widzowie coraz bardziej zaczęli interesować się nadchodzącym filmem w reżyserii Gerarda Johnstone'a, co zaowocowało sporą oglądalnością i całkiem niezłymi ocenami filmu.

Czytaj także: "M3GAN" to Chucky ery TikToka. Nowy horror z morderczą lalką jest obłędny

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "M3GAN"? Film trafi do serwisu SkyShowtime

Głośny horror "M3GAN" opowiada historię programistki Gemmy, która jest jednocześnie twórczynią lalki M3GAN, realistycznej zabawki imitującej człowieka, powstałej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Zwiastun filmu "M3GAN" (2022)
REKLAMA

Gemma postanawia wykorzystać prototyp M3GAN, zaprogramowanej tak, aby być idealną towarzyszką dziecka, do opieki nad swoją siostrzenicą, która została sierotą. Decyzja ta przyniesie jednak niewyobrażalne konsekwencje.

Film "M3GAN" dostępny jest w ramach wypożyczenia w serwisach Canal+, Apple TV+, Prime Video i Rakuten, natomiast od 14 sierpnia dostępny będzie w ramach abonamentu w serwisie SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA