REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Hugh Grant tęskni za romansami na planach filmowych. Winą obarcza telefony

W programie "The Late Show With Stephen Colbert" Hugh Grant odniósł się do czasów, gdy na planach filmowych nie było kmórek. Zapytany o to, czy gdyby na planie nie używało się telefonów, to działoby się więcej romansów, odpowiedział twierdząco. "Quentin Tarantino zakazuje używania telefonów na planie i tam wszyscy się bzykają".

29.03.2023
10:11
hugh grant telefony na planie
REKLAMA

Do programu "The Late Show With Stephen Colbert" w związku z nadchodzącą premierą filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor", na podstawie kultowej gry RPG o tym samym tytule, zaproszona została jedna z gwiazd produkcji fantasy - Hugh Grant. Aktor, który z reguły grywał amanta w kultowych komediach romantycznych, takich jak "Notting Hill", "Bridget Jones" czy "Cztery wesela i pogrzeb", tym razem wcieli się w rolę, jak sam przyznał, łotra. W obsadzie prócz Granta znaleźli się również m.in. Chris Pine, Michelle Rodriguez, Rege-Jean Page i Sophia Lillis.

REKLAMA

Rozmowa na temat tytułowej gry RPG fantasy, która zapoczątkowała nowoczesne gry fabularne i gry wideo, zeszła na temat tego, co kiedyś działo się na planach filmowych.

Hugh Grant o telefonach na planie

Swoją myśl Hugh Grant rozpoczął słowami, że plany filmowe obecnie są dziwne, ze względu na to, że ludzie nie są ze sobą tak blisko, jak byli kiedyś.

Wiesz, w dawnych czasach, pod koniec drugiego tygodnia wszyscy upijaliście się wieczorem, jedliście obiad, zakochiwaliście się w sobie nawzajem i tak dalej. Wszystko to ustało z powodu telefonów. Naprawdę wszyscy idą do domu i zaglądają na Twittera. To takie smutne

- wyznał Hugh Grant.
Hugh Grant gościem "The Late Show With Stephen Colbert"

Zapytany przez Stephena Colberta, czy gdyby na planie było więcej telefonów, to działoby się więcej romansów, Hugh Grant odpowiedział twierdząco, przywołując zabawny przykład wybitnego reżysera Quentina Tarantino:

REKLAMA

Wiesz, Tarantino - całkiem słusznie - zakazuje używania telefonów na planach i tam wszyscy się bzykają, a przynajmniej tak mi powiedziano

- podsumował ze śmiechem Hugh Grant.

Premiera filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" zaplanowana jest na 14 kwietnia 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA