REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

IShowSpeed chwilę po wyjeździe z Polski został zaatakowany. Przez własnych fanów

W mediach społecznościowych krążą nagrania z wizyty IShowSpeeda w Norwegii, która mogła skończyć się tragicznie. Youtuber został niemal stratowany przez tłum fanów i zapowiedział, że nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek odwiedzi norweskich widzów. "Mam złamaną kostkę, wyrywali mi włosy. Oblewali mnie wodą" - mówił w nagraniu po całym zajściu.

04.07.2024
15:59
ishowspeed norwegia drama
REKLAMA

Jakiś czas temu nastoletni youtuber rozpoczął podróż po Europie i transmituje na żywo z kolejnych europejskich miast. Pojawił się już we Włoszech, Holandii i Niemczech, a niedawno zawitał również do Polski. Po wizycie w Warszawie udał się do Szwecji, a następnie do Norwegii, gdzie czekała na niego niemiła niespodzianka. Jeśli myśleliście, że to w Polsce streamer doświadczył chaosu, to lepiej zapnijcie pasy, bo to spotkanie z fanami w Oslo mogło zakończyć się dla niego tragicznie.

REKLAMA

IShowSpeed zaatakowany przez fanów. Ochroniarze wnosili go do samochodu

Na nagraniach możemy zobaczyć IShowSpeeda, który początkowo udaje się na drugie piętro sklepu z pamiątkami w Oslo, skąd rozmawiał ze swoimi tłumnie przybywającymi fanami. Podczas prezentowania cieszynki Cristiano Ronaldo, swojego ulubionego piłkarza uderzył się w stopę i ostatecznie okazało się, że uszkodził sobie kostkę. Nie było to jednak jedyne niepokojące wydarzenie, które miało miejsce podczas spotkania z Norwegami.

Fani postanowili bowiem dobijać się do youtubera, w efekcie czego doszło do zniszczenia drzwi budynku, a także dachu auta IShowSpeeda, po którym skakali ludzie. Wskutek narastającego zagrożenia ochroniarze streamera zdecydowali ewakuować go ze sklepu i przetransportować do samochodu. Skandujący tłum zareagował bardzo szybko - uczestnicy wydarzenia otoczyli Speeda i zaczęli napierać na wynoszącą go eskortę. Na nagraniach widać, jak z trudem przedostają się do auta, a w międzyczasie Speed jest ciągnięty za włosy i oblewany wodą.

Już nigdy nie wrócę do tego kraju. Przysięgam na Boga, już nigdy nie wrócę do tego piepr*onego kraju. Moja kostka jest skręcona, wyrywali mi włosy. Oblewali mnie wodą. Ktoś dosłownie zabawił się w Reya Mysterio z WWE i skoczył z samochodu. To był najstraszniejszy dzień w moim życiu. Przysięgam. Nie mogłem nawet oddychać

- skomentował.

O influencerach czytaj w Spider's Web:

Po szokującym wydarzeniu, które przeraziło chyba nawet samego youtubera nazwał ten dzień "najgorszym w jego życiu".

IShowSpeed
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA