REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Jamie Foxx jest wciąż w szpitalu. Przyjaciel aktora zaapelował do fanów o modlitwę

Jamie Foxx wciąż przebywa w szpitalu. Aktor trafił do placówki po wypadku na planie filmowym. Fani gwiazdora nieustannie trzymają za niego kciuki, podobnie jak przyjaciele Foxxa. Niedawno przyjaciel aktora poprosił fanów o modlitwę w intencji Jamiego.

04.05.2023
11:33
Jamie Foxx
REKLAMA

Jamie Fox trafił do szpitala 11 kwietnia tego roku. Wcześniej pracował na planie filmu "Back In Action" razem z m.in. Cameron Diaz. Bliscy aktora oraz jego przyjaciele do tej pory nie przekazali informacji, co dokładnie się stało, że aktor znany z takich filmów, jak m.in. "Ray" oraz "Django" wciąż przebywa w szpitalu. Do mediów trafiają jedynie tajemnicze informacje w stylu "incydent medyczny", który wymusił pobyt gwiazdora w placówce.

Chciałabym poinformować, że mój tata Jamie Foxx doznał wczoraj komplikacji na tle medycznym. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji i wspaniałej opiece już wraca do zdrowia. Wiemy, jak bardzo go uwielbiacie i doceniamy wszystkie wasze modlitwy. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie - pisała kilka tygodni temu córka aktora - Corinne. 

REKLAMA

Jamie Foxx wciąż w szpitalu. Przyjaciel aktora prosi o modlitwę

Choć powoli docierały informacje, że Foxx czuje się już nieco lepiej, jeden wpis bliskiego przyjaciela aktora sprawił, że jego fani znów nieco się zmartwili. Wieloletni przyjaciel aktora, Charles Alston zaapelował do fanów o wsparcie oraz modlitwę w intencji Jamiego Foxxa.

Potrzebuję was wszystkich, abyście nieustannie wspierali naszego ukochanego brata Jamiego Foxxa, którego wszyscy kochamy i troszczymy się o niego w naszych sercach, umysłach i modlitwach! Potrzebujemy cię z powrotem, bracie. Przychodzę do was, pokornie prosząc o uzdrowienie i przywrócenie naszego brata Jamiego Foxxa silniejszego i lepszego niż wcześniej! Nie wstydzę się prosić, błagając i błagając o twoje miłosierne uzdrawiające moce nad naszym bratem teraz, w twoim czasie, nie naszym, za cud. Z góry ci dziękuję, twój łaskawy pokorny sługa - napisał producent filmowy.

Jamie Foxx odpowiedział fanom. "Doceniam całą waszą miłość"

Z kolei na Instagramie Jamiego Foxx pojawił się wpis, w którym aktor podkreślił, jak wiele znaczy dla niego wsparcie wielbicieli. Doceniam całą waszą miłość! Czuję się nią pobłogosławiony - czytamy na Instagramie Foxxa. Na ten moment nic więcej nie wiadomo o stanie zdrowia Foxxa.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA