REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Joel Kinnaman w obsadzie "Suicide Squad"?

Zamieszania z obsadzeniem roli Ricka Flaga w "Suicide Squad" ciąg dalszy. Po wycofaniu się Toma Hardy'ego i zdementowaniu plotek przez Jake'a Gyllenhaala, szanse na angaż ma Joel Kinnaman. Czy twórcom filmu uda się w końcu skompletować obsadę?

16.02.2015
10:31
Joel Kinnaman w obsadzie „Suicide Squad”?
REKLAMA
REKLAMA

Znany przede wszystkim z ról Stephena Holdera z serialu "The Killing" i Aleksa Murphy'ego z nowego "RoboCopa" Kinnaman nie jest może gwiazdą tego formatu co Hardy i Gyllenhaal, ale to wciąż bardzo przyzwoity aktor. Niemniej kwestia tego, jak poradziłby sobie jako Rick Flag jest w tej chwili drugorzędna, bowiem cały czas nie wiadomo, czy zdecyduje się podpisać kontrakt.

joel kinnaman suicide squad
REKLAMA

Jak donosi The Wrap, obecnie trwają negocjacje pomiędzy Warner Bros. Kinnamanem. Żadna ze stron nie wypowiedziała się w tej sprawie oficjalnie, ale brak szybkiego i stanowczego dementi to dobry znak. Twórcom "Suicide Squad" powoli kończy się czas - zdjęcia do zapowiedzianego na drugą połowę 2016 roku filmu mają rozpocząć się już w kwietniu, tymczasem wciąż nie udało się domknąć castingów.

Jeżeli Kinnaman dołączy do obsady "Suicide Squad", wystąpi u boku między innymi Willa Smitha (Deadshot), Jareda Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Jaia Courtney'a (Boomerang) i Cary Delevingne (Enchantress).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA