REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Joker 2" nakręcony! Reżyser pokazał dwa fenomenalne zdjęcia z filmu

To już - prace na planie "Jokera 2" zostały oficjalnie zakończone. Z tej okazji do sieci trafiły dwa nowe, oficjalne zdjęcia z filmu, które przedstawiają parę głównych bohaterów.

06.04.2023
8:33
joker 2 zdjęcia koniec lady gaga joaquin phoenix
REKLAMA

Zdjęcia do filmu „Joker: Folie à Deux” dobiegły końca. Todd Phillips nakręcił drugą odsłonę swojego wielkiego hitu z 2019 roku, który odniósł spektakularny sukces komercyjny i artystyczny. Rzecz jasna, produkcja obrazu wciąż trwa, a czasu do kinowej premiery pozostało jeszcze sporo. „Joker 2” zadebiutuje na ekranach dopiero 4 października 2024 roku.

Tymczasem DC Comics i reżyser potwierdzili domknięcie prac na planie w social mediach. By to uczcić, opublikowali zupełnie nowe zdjęcia z filmu, na których możemy zobaczyć parę bohaterów - Jokera (Joaquin Phoenix) i Harley Quinn (Lady Gaga). W swoim wpisie Phillips podziękował całej obsadzie i ekipie oraz zapowiedział, że teraz „wpełznie do jaskini”, by zająć się montażem i złożeniem całości do kupy.

REKLAMA

Joker 2: koniec zdjęć

„Folie à Deux” (podtytuł oznacza dosłownie „szaleństwo dwojga” i jest jednym z określeń paranoi indukowanej) skupi się na losach Arthura Flecka po wydarzeniach ukazanych w filmie sprzed czterech lat. Zobaczymy, jak bohater radzi sobie w Arkham Asylum i poznamy nową historię jego relacji z Harleen Quinzel - choć oryginalnie była ona lekarką pracującą w szpitalu psychiatrycznym, mówi się, że tym razem dojdzie do modyfikacji najpopularniejszej wersji: przyszła partnerka w zbrodni Jokera tym razem również ma być pacjentką Arkham. Przypomnę też, że „Joker 2” - co intrygujące - ma być wzbogacony o elementy musicalowe.

Czytaj także:

Poza Phoenixem do swojej roli ma powrócić również Zazie Beetz. Wśród nowych członków obsady znaleźli się m.in. Harry Lawtey, Jacob Lofland, Brendan Gleeson i Catherine Keener. Autorami scenariusza są Bill Finger, Bob Kane oraz Todd Phillips. Jak na razie nic nie wiadomo o pojawieniu się postaci znanych z uniwersum DC, jednak jeden z banerów sugerował obecność Harvey’a Denta. 

Joker
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA