REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak prezentuje się Lady Gaga jako Harley Quinn. Reżyser pokazał zdjęcie z "Jokera 2"

Mamy to! Z okazji walentynek reżyser "Jokera 2" postanowił sprawić nam nie lada niespodziankę. Todd Phillips w swoich mediach społecznościowych udostępnił bowiem pierwsze zdjęcie Lady Gagi w roli Harley Quinn. Oprócz niej na fotografii możemy zobaczyć Joaquina Phoenixa, który wciela się w tytułowego Księcia Zbrodni. Premierę filmu zaplanowano na przyszły rok.

15.02.2023
8:46
joker 2 harley quinn lady gaga
REKLAMA

Chociaż wraz z "Legionem Samobójców" to Margot Robbie zaistniała w zbiorowej świadomości widzów jako Harley Quinn i po kilku kolejnych filmach trudno sobie wyobrazić, aby w bohaterkę mogła wcielić się inna aktorka, w "Jokerze 2" zagra ją Lady Gaga. Film, tak jak jego pierwsza część, nie jest bowiem powiązany z oficjalnym kinowym uniwersum DC (wcześniej DCEU, teraz DCU). On rozgrywa się w zupełnie innej rzeczywistości. Rządzi się więc własnymi zasadami.

"Joker 2" nosi podtytuł Folie a Deux. Jest to termin używany do określenia sytuacji, w której dwie lub więcej osób cierpi na te same lub podobne zaburzenia psychiczne. Fabuła skupia się na romansie tytułowego Księcia Zbrodni i Harley Quinn. W dodatku film ma być musicalem. Produkcja będzie się więc znacząco od jedynki różniła. Co jednak najlepsze, jest to tak szalona koncepcja, że naprawdę może się udać.

REKLAMA

Czytaj także:

Joker 2 - pierwsze zdjęcie Lady Gagi jako Harley Quinn

Zdjęcia do "Jokera 2" trwają od grudnia. Jak już wcześniej zapowiadał jednak reżyser, Lady Gaga weszła na plan dopiero po nowym roku. Dopiero teraz Todd Phillips postanowił sprawić nam więc niespodziankę i udostępnił w swoich mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie piosenkarki w roli Harley Quinn. Na fotografii możemy zobaczyć również Joaquina Phoenixa.

REKLAMA

"Joker 2" jest filmem wyczekiwanym przez fanów na całym świecie. Pierwsza część była sukcesem tak artystycznym, jak i komercyjnym. Zarobiła ponad miliard dolarów. Takiej popularności nie udało się zdobyć żadnej innej produkcji sygnowanej logiem DC. Chociaż zdjęcia już trwają, do premiery sequela pozostało jeszcze sporo czasu. Tytuł ma bowiem trafić na ekrany kin 4 października 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA