REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Koniec "Hannibala" wydaje się nieunikniony. Na razie nikt nie chce zająć się serialem Bryana Fullera

Wygląda na to, że prawdopodobieństwo, iż "Hannibal" doczeka się czwartego sezonu jest coraz mniejsze. Przypomnijmy, że stacja NBC postanowiła zatrzymać produkcję serialu na 3 sezonie, który aktualnie możemy oglądać. Przyczyną takiej decyzji jest niska oglądalność aktualnej serii "Hannibala".

07.07.2015
9:13
hannibal 4 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Osoby związane z serialem, a także wierni fani produkcji ("Hannibala" się albo kocha, albo nienawidzi) mieli nadzieję, że uda się jeszcze doprowadzić do jego kontynuacji. W końcu co stoi na przeszkodzie, by "Hannibala" przygarnęła inna stacja, która da mu zielone światło w sprawie sezonu czwartego. Takie przypadki miały już przecież miejsce. Wystarczy choćby wspomnieć ostatni sezon "The Killing", który został wyprodukowany przez Netfliksa, po przejęciu go od stacji AMC.

REKLAMA

Niestety, jak wynika z doniesień Bryana Fullera, twórcy "Hannibala", ani Amazon, ani Netflix nie są zainteresowane przejęciem produkcji i nakręceniem czwartego sezonu serialu. Jak wynika jednak z tweeta Fuller i inni zaangażowani w produkcję wciąż szukają nowych możliwości. Czy uda się wskrzesić "Hannibala"? Cóż, w końcu "Miasteczku Twin Peaks" i "Z Archiwum X" udało się wrócić. Serial Fullera ma jeszcze przed sobą trochę czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA