REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Księżna Kate cała i zdrowa na nowym nagraniu. Internauci nie wierzą, że to ona - dzika teoria nabiera rozpędu

Księżna Kate została nagrana wraz z mężem podczas zakupów na farmie. I choć powinno to rozwiać wszelkie spekulacje na temat tego, co dzieje się z żoną Williama, paradoksalnie przyniosło to jeszcze więcej pytań, a internauci zaczęli snuć teorie spiskowe, twierdząc, że kobieta na nagraniu wcale nie jest księżną.

19.03.2024
9:10
kate middleton nagranie teorie spiskowe
REKLAMA

W połowie stycznia księżna Kate przeszła poważną operację jamy brzusznej, a ostatnie aktualne zdjęcie żony księcia Williama można było zobaczyć w grudniu minionego roku. Po jej długiej nieobecności w mediach opinia publiczna zaczęła spekulować na temat tego, dlaczego Pałac Królewski milczy w tej sprawie. Oliwy do ognia dolało zdjęcie, które zostało opublikowane w mediach z okazji angielskiego Dnia Matki - okazało się wówczas, że fotografia została przerobiona, a do edycji zdjęcia przyznała się sama Kate.

Od tego czasu pojawiło się coraz więcej spekulacji na temat tego, co dzieje się z księżną, a sieć obiegły memy i rozmaite teorie spiskowe. I kiedy wczoraj w internecie pojawiło się nagranie, które powinno było rozwiać wszelkie wątpliwości, paradoksalnie przyniosło ono jeszcze więcej pytań, a opinia publiczna spekuluje: czy osoba w materiale to na pewno Kate Middleton?

REKLAMA

Księżna Kate pojawiła się na nagraniu. "To nie jest ona" - twierdzą internauci

Portal TMZ opublikował nagranie, na którym widać, jak Kate Middleton spaceruje wraz z mężem na wiejskim straganie, znajdującym się w niewielkiej odległości od królewskiej posiadłości Adelaide Cottage w Windsorze. Swobodnie ubrana księżna niesie torbę z zakupami, uśmiechając się do męża. Paradoksalnie materiał wywołał kolejną burzę w związku z rodziną królewską - internauci twardo bowiem twierdzą, że kobieta na nagraniu nie jest księżną Kate:

Jeśli to rzeczywiście jest "Kate Middleton", to dlaczego kobieta, która właśnie przeszła operację brzucha wymagającą tak długiej rekonwalescencji, nosiłaby taką dużą torbę?

- stwierdził jeden z użytkowników portalu X.

Internaucie wtórowali także inni: "To nie ona. Wyżej osadzone kości policzkowe, inny uśmiech, inny chód, szczuplejsza budowa" - pisano. Komentowano także jej ubiór, który nie zgadzał się z tym, co powinna nosić księżna w trakcie rekonwalescencji. Mimo licznych teorii spiskowych, znalazły się również komentarze użytkowników, którzy są głosem rozsądku w zażartej dyskusji. Podkreślają głównie, że zmiana w budowie ciała może wynikać z tego, że księżna przeszła właśnie poważną operację i to normalne, że wraca do zdrowia: "Ona po prostu wygląda na zmęczoną, bądźcie uprzejmi!" - apelują.

Teorie spiskowe na temat Kate Middleton

Zdjęcie główne: Isaaack/Shutterstock.com

REKLAMA

O rodzinie królewskiej przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA