REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

In "Loki" we trust. Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu MCU zapowiada gęstą od akcji kontynuację

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun 2. sezonu "Lokiego", czyli jednego z najlepszych seriali MCU. Materiał jest długi i sporo obiecuje - w tym mnóstwo intensywnej akcji.

31.07.2023
16:15
loki 2 sezon zwiastun trailer premiera disney marvel
REKLAMA

Serial "Loki" z Tomem Hiddlestonem w tytułowej roli opowiada o alternatywnej wersji przyrodniego brata Thora i jego spotkaniu z organizacją dbającą o zachowanie trwałości multiwersum. W lipcu 2021 roku zapowiedziano kontynuację produkcji - zadebiutuje ona już w październiku 2023 na Disney+.

Najwyższy czas, by promocja 2. sezonu ruszyła pełną parą - i tak też się dzieje. Do sieci trafił właśnie pierwszy, trwający blisko dwie i pół minuty trailer. Poprzednia seria spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów i krytyków, w związku z czym oczekiwania względem kontynuacji są spore - zakłada się, że twórcy i tym razem dostarczą jakościowy hit.

REKLAMA

Loki, sezon 2. Zwiastun serialu Disney+

Loki 2
REKLAMA

1. sezon "Lokiego" zakończył się w momencie powrotu boga do siedziby Time Variance Authority. Miał on zamiar ostrzec Mobiusa przed katastrofą w multiwersum, ale trafił do linii czasowej, w której on i agent jeszcze się nie znali. Nie wiemy, jakie skutki dla czasoprzestrzeni będzie miało zabicie właśnie tego Kanga i stworzenie niekontrolowanej liczby linii czasowych.

Nowa historia będzie rozgrywać się po szokujących wydarzeniach z finału "jedynki". Antybohater przemierza multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Renslayer i Miss Minutes.

W produkcji zobaczymy Toma Hiddlestona, Owena Wilsona, Gugu Mbatha-Raw oraz Sophię Di Martino. Do 2. sezonu dołączyli m.in. Ke Huy Quan ("Wszystko wszędzie naraz") oraz Kate Dickie ("Gra o tron").

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA