REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Akcja, chęć zemsty i humor w zwiastunie 2. części serialu „Lupin”. Poznaliśmy też datę premiery

Od stycznia czekamy na 2. część hitowego serialu Netfliksa „Lupin”. Platforma do tej pory była jednak powściągliwa w podawanych informacjach i zapowiedziach. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią w mediach społecznościowych, w sieci pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji, w którym podano również datę jej premiery.

11.05.2021
16:49
lupin 2 sezon netflix premiera zwiastun trailer
REKLAMA

Pamiętacie jeszcze Omara Sy, który jako Assane Diop wypowiedział wojnę pewnemu bogaczowi, a ten postanowił nie stać z założonymi rękami? Oczywiście, że pamiętacie. „Lupin” zawładnął wyobraźnią milionów użytkowników Netfliksa na całym świecie, kiedy w styczniu na platformie pojawiła się jego pierwsza część. Od tamtej pory wszyscy oni z niecierpliwością wyczekują informacji, kiedy będą mogli zapoznać się z pozostałymi odcinkami.

REKLAMA

Zwiastun 2. części serialu „Lupin

Netflix nieco przekornie postanowił się nawet zabawić z fanami serialu. Na fanpage'u platformy pojawił się plakat 2. części z podpisem:

Jeśli chcesz spytać "kiedy?" to znaczy, że nie patrzysz dobrze.

Fani szybko odkryli podstęp. Okazało się bowiem, że data premiery 2. części „Lupina” nie została jeszcze ujawniona, ale za to w komentarzach serwis zapowiedział, że na drugi dzień pojawi się zwiastun serialu i wszystkiego dowiemy się właśnie z niego. Ten następny dzień już nastał, a na YouTube pojawiła się obiecywana zapowiedź:

Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu „Lupin”?

Oczywiście, same prezentowane na nim wydarzenia z serialu też są ważne. Znajdziemy tu charakterystyczną mieszankę akcji, heistów i humoru, za jaką wszyscy pokochali 1. część produkcji. W trakcie wideo pada jednak informacja, na którą czekaliśmy. Okazuje się, że nowe odcinki „Lupina” pojawią się na Netfliksie już niedługo.

Jak Netflix informował jeszcze w styczniu, 2. część serialu „Lupin” miała trafić na platformę tego lata. Aż do teraz nie znaliśmy więcej szczegółów dotyczących daty premiery. I jak się okazuje na debiut kolejnych odcinków popularnej produkcji nie będziemy musieli czekać do kolejnej kalendarzowej pory roku. Będzie on miał bowiem miejsce już za miesiąc.

REKLAMA

2. część serialu „Lupin” zadebiutuje na platformie Netflix 11 czerwca 2021 roku.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA