REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Jakimowicz w nowej pracy nie przestaje obrażać. Na jego celowniku znalazł się Maciej Stuhr

Jarosław Jakimowicz rozstał się z Telewizją Polską w dość nieprzyjemnej atmosferze. Przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi oraz obrażanie współpracowniczek prezenter stracił pracę w TVP: najpierw w "Pytaniu na śniadanie", a potem w programie "W kontrze", który prowadził razem z m.in. Magdaleną Ogórek. Kontrowersyjny gwiazdor znalazł nową pracę w prawicowym portalu i uaktywnił się w mediach społecznościowych. Tym razem obraźliwe wypowiedzi skierował w stronę Macieja Stuhra.

29.09.2023
15:56
Jarosław Jakimowicz Maciej Stuhr
REKLAMA

Jarosław Jakimowicz jakiś czas temu rozstał się z Telewizją Polską. Przez jego ksenofobiczne wypowiedzi, obrażanie internautów, innych celebrytów, a w końcu nawet koleżanki-współpracowniczki, kontrowersyjny gwiazdor stracił pracę. Najpierw w kąciku "Pytania na śniadanie", a później odsunięto go też od programu "W kontrze". Na Jakimowicza nie brakowało skarg, dlatego zarząd podjął decyzję o jego zwolnieniu. W międzyczasie zdążył znaleźć nową pracę.

W Spider's Web piszemy o Telewizji Polskiej:

REKLAMA

Jakimowicz ma nową pracę. Uaktywnił się też w social mediach i obraża innych

Niedawno dołączył do telewizji konserwatywnego portalu Prawy.pl. Talk-show "Tu jest Polska", emitowany jest aż trzy razy w tygodniu i nadawany na żywo. Po pierwszych odcinkach widzowie nie do końca byli przekonani co do tego, w jaki sposób prezenter prowadzi program, zarzucając mu zbytnie skupienie na sobie.

A Jakimowicz nie byłby sobą, gdyby nie obrażał innych, zwłaszcza tych, którzy mają zupełnie inne poglądy od niego. Tym razem udostępnił na Instagramie fragment wywiadu z Maciejem Stuhrem. Stuhr na pytanie o Jakimowicza odpowiedział, że "nie wie, kim on jest i chyba nie chce się dowiadywać".

Jak można się domyśleć, ten komentarz nie spodobał się gwiazdorowi "Młodych wilków", który napisał pod wideo obraźliwy komentarz w stronę Stuhra. Opuchnięty jak po dykcie z wyglądem bezdomnego, syn zdrajcy i przestępcy (...) To jakoś mnie to nie martwi, że udaje, że nie wie - oznajmił Jakimowicz.

Stuhr o Jakimowiczu
REKLAMA

Internauci oburzeni obraźliwymi komentarzami Jakimowicza

Mimo dość konserwatywnej grupy fanów, którą zebrał Jarosław, nawet oni czuli się oburzeni wypowiedzią gwiazdora, nie szczędząc mu krytycznych słów. Zastanawiam się jak można żyć z takimi pokładami nienawiści i pogardy dla ludzi, nawet jeśli mają odmienne poglądy - brzmi jeden z komentarzy.

W komentarzach przewijają się wypowiedzi ludzi, którzy twierdzą, że mają przed oczami obraz Jakimowicza sprzed lat w "Młodych wilkach" i bardzo chcą, aby taki właśnie został. Przeglądając Instagram Jakimowicza można złapać się za głowę, gdyż ilość obraźliwych słów i nienawistnych komentarzy wobec tego, co odstaje od jego wyobrażeń, jest przytłaczająca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA