REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Madonna dochodzi do zdrowia. Tak zatańczyła dla swoich fanów

Fani Madonny mogą być w końcu spokojni. Gwiazda po niedawnej hospitalizacji jest już w domu , odpoczywa i czuje się coraz lepiej. Na dowód tego, że dochodzi już do siebie, Madonna zaprezentowała swoim fanom radosny taniec na Instagramie.

28.07.2023
18:02
Madonna wraca do zdrowia
REKLAMA

Madonna pod koniec czerwca musiała trafić do szpitala. Stan królowej pop był na tyle poważny, iż Madonna trafiła na oddział intensywnej terapii. Gwiazda straciła przytomność w swoim mieszkaniu, a następnie przewieziono ją do szpitala. Madonna doznała wstrząsu septycznego, czyli najpoważniejszego i prowadzącego nawet do śmierci powikłania sepsy, czyli ogólnoustrojowego zakażenia organizmu.

REKLAMA

Madonna odzyskuje siły. Zaprezentowała taniec fanom.

Na szczęście piosenkarka odzyskuje już siły w domowym zaciszu. Niedawno zaprezentowała fanom pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala, dziękując im za okazane wsparcie.

Dziękuję za waszą pozytywną energię, modlitwy i słowa otuchy. Czułam waszą miłość. Jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia i jestem niesamowicie wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa w moim życiu” Gdy obudziłam się na szpitalnym łóżku, jako pierwsze na myśl przyszły mi moje dzieci. Moją drugą myślą było to, że nie chciałam rozczarować nikogo, kto kupił bilety na moją trasę. Nie chciałam też zawieść ludzi, którzy bez wytchnienia pracowali ze mną przez ostatnie miesiące - pisała królowa pop, dodając, ze chciałaby wyruszyć w planowaną od dawna trasę koncertową najszybciej, jak to tylko możliwe.

Fani zalewają Madonnę wsparciem i ciepłymi komentarzami

Na razie Madonna trenuje taneczne ruchy w zaciszu swojego mieszkania, a dokładnie łazienki. Ostatnio pokazała krótkie nagranie, na którym tańczy do hitu "Lukcy Star". Warto dodać, że nagranie pojawiło się w rocznicę debiutanckiego albumu "Madonna", który trafił do sprzedaży 27 lipca 1983 roku.

REKLAMA

Madonna w opublikowanym komentarzu do krótkiego wideo przyznała, że możliwość poruszania ciałem i tańczenia sprawia, że jest najszczęśliwsza na świecie. Możliwość poruszania ciałem i tańczenia sprawia, że jestem najszczęśliwsza. Dziękuję wszystkim moim fanom i przyjaciołom. Wy też musicie być moimi szczęśliwymi gwiazdami. I wszystkiego najlepszego dla mojej pierwszej płyty z okazji 40. urodzin” - napisała na Instagramie.

W komentarzach artystka jak zwykle mogła liczyć na ogrom wsparcia ze strony fanów, którzy zasypali ją ciepłymi słowami. Madonna dostała też słowa otuchy od sławnych znajomych. Donatella Versace napisała jej, że świetnie wygląda. Wianuszek fanów i fanek gwiazdy nie ukrywał ogromnej radości z tego, że Madonna tak szybko wraca do zdrowia. Ruszaj tym ciałem, królowo - dopingowali.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA