REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Cielecka miała ojca alkoholika i reklamuje alkohol. Jan Śpiewak i fani aktorki oburzeni jej postawą

Magdalena Cielecka wystąpiła w reklamie alkoholu, która jest prezentowana przez oficjalny profil Żołądkowej na Facebooku. Reklama nie spodobała się aktywiście, Janowi Śpiewakowi, a dokładnie to, iż już nie raz aktorka opowiadała w wywiadach o dzieciństwie z ojcem alkoholikiem. Śpiewak zapowiada, że złoży zawiadomienie do prokuratury. Zwraca też uwagę na to, że reklama wysokoprocentowych alkoholi jest nielegalna. Negatywne komentarze fanów zalały również Instagram aktorki. Ci nie potrafią zrozumieć, dlaczego gwiazda zdecydowała się promować trunek, tym bardziej, że szczerze opowiadała w wywiadach o pijącym ojcu.

20.07.2023
15:30
Magdalena Cielecka wystąpiła w reklamie alkoholu
REKLAMA

Magdalena Cielecka jest kolejną publiczną osobą, po Kubie Wojewódzkim i Januszu Palikocie, którą Jan Śpiewak publicznie skrytykował. Poszło o reklamę wysokoprocentowego alkoholu. Śpiewak zapowiada, że reklama alkoholu jest nielegalna i chce złożyć zawiadomienie do prokuratury.

REKLAMA

Magdalena Cielecka skrytykowana za reklamę alkoholu. Opowiadała o trudnym dzieciństwie z ojcem alkoholikiem.

Oliwy do ognia w tym przypadku dolewa również fakt, iż ojciec aktorki był alkoholikiem, a Cielecka decydowała się na osobiste wywiady, wspominając o trudnym dzieciństwie i problemach ojca. Jan Śpiewak na Instagramie poświęcił długi wpis na ten temat, nie kryjąc oburzenia decyzją Magdaleny Cieleckiej.

Kilka lat temu Magdalena Cielecka wyznała, że jest córką alkoholika, który zapił się na smierć. Opowiedziała o swoim traumatycznym dzieciństwie i tym jak pijący ojciec zdemolował całe jej życie: „Zrobiłam dla siebie tyle, ile mogłam, i teraz głośno mówię o problemie, bo uważam, że tak należy. Żeby inne kobiety nie musiały się wstydzić".Teraz widzę na fejsie reklamy wódki „rześkiej”, w której Cielecka występuje. Myślę sobie o tym w jak zwariowanych czasach żyjemy, w których córka alkoholika, występuje w reklamie wódki. Reklamie która jest przestępstwem, która jest skierowana do kobiet i ma w nich budować przekonanie, że picie etanolu jest łatwe i przyjemne -

zwraca uwagę Śpiewak.

W dalszej części wpisu aktywista zastanawia się, co kierowało aktorką, iż zdecydowała się wziąć udział w reklamie alkoholu, mając w przeszłości traumatyczne doświadczenia z pijącym ojcem.

Co ma w głowie taka Cielecka? Czy ma serce i rozum? Czy została już tylko maszynką do zarabiania pieniędzy? Jak bardzo zdeprawowaną i skorumpowaną trzeba być, żeby z taka przeszłością i historią osobistą brać udział nie tylko w przestępstwie ale w zwykłej niegodziwosci. W reklamie, która będzie tworzyć tysiące takich rodzin, w których sama Cielecka się wychowała. Żyjemy w świecie bez moralności, w której kasa jest jedynym wyznacznikiem słuszności podejmowanych działań. Świecie, który zamienia ludzi w socjopatyczne maszynki do zarabiania hajsu. Gdzie „autorytety” reklamują twarde narkotyki. Taki świat i taka antycywilizacja muszą upaść

nie kryje oburzenia Śpiewak.

Kilka lat temu Cielecka w rozmowie z magazynem "Pani" tak mówiła o trudnej przeszłości.

Był początek lat dziewięćdziesiątych i nie mówiło się zbyt wiele o chorobie alkoholowej, w większości rodzin to była wstydliwie skrywana tajemnica. Nie było terapii dla rodzin, nie było książek psychologicznych. Nie miałam narzędzi, żeby sobie samej pomóc, nie byłam w stanie przebić się przez swoją złość i reakcje pt. „nie chcę cię znać”. Uciekałam, odcinałam się - wyjaśniała, dodając, że choroba taty miała duży wpływ na jej życie.

Fani Magdaleny Cieleckiej nie kryją oburzenia

Postawą aktorki oburzony jest nie tylko aktywista, Jan Śpiewak. Na instagramowym profilu Magdaleny Cieleckiej posypały się negatywne komentarze. Mnóstwo fanów aktorki, dla których do tej pory była autorytetem, nie może pojąć, dlaczego zdecydowała się wystąpić w reklamie alkoholu, mając doświadczenia zarówno z ojcem alkoholikiem, jak i byłym partnerem, który również nadużywał alkoholu.

REKLAMA

Pod najnowszym zdjęciem na jej Instagramie nie brakuje wielu krytycznych komentarzy fanów. Reklamujesz alkohol mimo ze ojciec chlał jak byłaś dzieckiem? Wow. Można upaść niżej?; Przepraszam, ale jestem zbulwersowana... Partner alkoholik, ojciec alkoholik, a Pani radośnie bierze udział w reklamie wódki? Zdaje Pani sobie sprawę z okrucieństwa nałogu i z tego, że jest Pani wzorem do naśladowania dla wielu kobiet? Naprawdę pokazuje Pani, że alkoholizm to ot taka przypadłość i w sumie całkiem przyjemna? ;Jak pani nie wstyd reklamować trucizny, pod wpływem której dzieci w naszym kraju są zakatowywane na śmierź przez swoich „opiekunów”, za pieniądze promować alkohol, żal mi pani - to tylko nieliczne komentarze na profilu aktorki. Na razie Cielecka w żaden sposób nie odniosła się do wpisów fanów.

Zdjęcie główne: Instagram/ Magdalena Cielecka/ Instagram/ Jan Śpiewak

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA