REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Szokujące ustalenia w sprawie śmierci "Majora" Suchodolskiego. Osoby z jego otoczenia zacierają ślady

Na jaw wychodzą nowe, porażające informacje w sprawie śmierci "Majora" Suchodolskiego. Wygląda na to, że bliskie zmarłemu osoby zacierają ślady i w istocie mają coś na sumieniu.

18.07.2023
20:01
major suchodolski śmierć śledztwo zacieranie śladów policja wykop kononowicz
REKLAMA

Pod koniec czerwca informowaliśmy, że prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich w śmierci Wojciecha "Majora" Suchodolskiego z tak zwanego "uniwersum Szkolnej 17" - mężczyzny znanego z patostreamów, w których często występował w towarzystwie Krzysztowa Kononowicza. Jakub Szczęsny z serwisu Antyweb.pl poinformował mnie wówczas, że prokuratura rejonowa w Jędrzejowie prowadzi śledztwo i przesłuchuje kolejnych świadków.

Redaktor Szczęsny tematem Kononowicza, Majora i Szkolnej zajmuje się od dłuższego czasu, nagłaśniając problem wykorzystywania wyżej wymienionych i zarabiania na ich nieszczęściu. Teraz dziennikarz skontaktował się ze mną ponownie, przekazując kolejne szokujące informacje. A dokładniej: forward z maila, którego wysłał prokuraturze w Jędrzejowie oraz screenshoty z rozmowy między tzw. "komputerowcem" Majora, a "Czarną Szprychą" - kobietą, z którą korespondował Suchodolski.

Czytaj także:

REKLAMA

Śmierć "Majora": śledztwo i zacieranie śladów

Serdecznie dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy Wojciecha Suchodolskiego. Choć jego twórczość absolutnie nie wpasowywała się w moje gusta, to jednak – mimo jego przywar oraz specyficznego sposobu bycia – był człowiekiem. Nie zasłużył sobie na swój los i nawet, jeśli nikt nie przyczynił się bezpośrednio do jego śmierci, to jestem pewien, że znęcano się nad nim: psychicznie i fizycznie przez dłuższy czas.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniane screenshoty. Fragmenty typu "teraz naszych d*p musimy pilnować" czy "żeby nie czytali, u niego wyczyszczę wszystko" nie pozostawiają złudzeń - z niewiadomych jeszcze przyczyn Beniamin A. obawia się, że policja mogłaby pociągnąć go do odpowiedzialności. Wygląda na to, że podejrzenia o udział osób trzecich w śmierci "Majora" okazały się słuszne, a służby nie wszczęły śledztwa bez powodu (przypomnę: 23 czerwca prokuratura rejonowa w Jędrzejowie potwierdziła poprzez rzecznika kieleckiej prokuratury, że prowadzone jest śledztwo z art. 155: nieumyślne spowodowanie śmierci). Czekamy na kolejne informacje w sprawie.

major suchodolski śmierć śledztwo zacieranie śladów policja wykop kononowicz class="wp-image-2405797"
major suchodolski śmierć śledztwo zacieranie śladów policja wykop kononowicz class="wp-image-2405800"
REKLAMA
major suchodolski śmierć śledztwo zacieranie śladów policja wykop kononowicz class="wp-image-2405794"
major suchodolski śmierć śledztwo zacieranie śladów policja wykop kononowicz class="wp-image-2405803"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA