REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Margot Robbie na premierze filmu "Barbie" ubrała się jak lalka. I to bardzo konkretna

Na premierze filmu "Barbie" Grety Gerwig, nie mogło zabraknąć akcentów, nawiązujących do najpopularniejszej lalki świata, a czarna, połyskująca kreacja Margot Robbie, w której pozowała wczoraj na ściance, okazała się być wybrana nieprzypadkowo. Aktorka swoją sukienką nawiązała bowiem do jednego z najstarszych modeli Barbie - "Solo in the Spotlight".

10.07.2023
15:18
Margot Robbie na premierze filmu "Barbie" ubrała się jak lalka. I to bardzo konkretna
REKLAMA

Premiera długo wyczekiwanego filmu "Barbie" w Los Angeles, który niebawem zadebiutuje w kinach na świecie, przyciągnęła mnóstwo gwiazd. W świetle fleszy znaleźli się oczywiście Margot Robbie i Ryan Gosling, odtwórcy ról Barbie i Kena, choć obiektywy skierowane były także na Nicki Minaj, wykonawczynię filmowego hitu "Barbie World". Na różowym dywanie pojawiła się również Dua Lipa i Billie Eilish, a także Sofia Sanchez, młoda aktorka cierpiąca na zespół Downa, która swoją kwiecistą sukienką nawiązała do tego, jak była ubrana pierwsza lalka Barbie, dotknięta tym samym obciążeniem genetycznym.

REKLAMA
Sofia Sanchez na premierze "Barbie"

Nie tylko Sofia Sanchez pokazała się na wydarzeniu w wyjątkowym stroju. Okazało się, że kreacja Margot Robbie również była ukłonem w stronę jednego z najbardziej vintage modeli lalki Barbie, a konkretnie "Solo in the Spotlight".

Margot Robbie nawiązała swoją kreacją do jednego z najstarszych modeli lalki Barbie

Aktorka pojawiła się na różowym dywanie w długiej, czarnej sukience o kroju syreny. Okazało się, że kreacja Margot została wybrana nieprzypadkowo - nawiązuje ona bowiem do vintage modelu lalki Barbie "Solo in the Spotlight". Model ten po raz pierwszy pojawił się na sklepowych półkach w 1960 roku, a w 1995 roku wypuszczono jego reprodukcję. Barbie "w świetle reflektorów" ubrana była wtedy w czarną, połyskującą sukienkę, której dół zdobiła czerwona róża, rękawiczki i srebrny naszyjnik. W ręku trzymała różową, nylonową siateczkę, a przed nią stał mikrofon.

Kolekcjonerzy twierdzą, że model tej lalki jest łatwy do odnalezienia, jednak w niektórych przypadkach może brakować kilku elementów, jak np. czerwonej róży, zdobiącej dół sukienki, o której nie zapomnieli styliści Margot Robbie. Aktorka wygląda niemal identycznie, co jej zabawkowy odpowiednik.

REKLAMA

Premiera filmu "Barbie" w Polsce już 21 lipca.

Margot Robbie na premierze filmu "Barbie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA