REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

"Mechaniczna pomarańcza" ponownie trafi do kin! Gdzie obejrzeć kultowy film Stanleya Kubricka?

"Mechaniczna pomarańcza", jeden z flagowych filmów Stanleya Kubricka, wraca do kin. Produkcja pojawi się pod koniec lipca na ekranach sieci kin Multikino w ramach projektu "OFFowe czwartki ze Storytel".

05.07.2023
5:19
"Mechaniczna pomarańcza" ponownie trafi do kin! Gdzie obejrzeć kultowy film Stanleya Kubricka?
REKLAMA

Jeden z kultowych filmów Stanleya Kubricka powraca na wielki ekran. Produkcja z 1971 roku opowiada historię młodego gangu, na czele którego stoi okrutny i bezlitosny Alex DeLarge, w którego wcielił się Malcolm McDowell. Chłopak, skazany za brutalne morderstwo, trafia do więzienia, gdzie po kilku latach odsiadki otrzymuje propozycję, by wziąć udział w eksperymencie, który ma uczynić z niego przykładnego obywatela. Nominowany w 1972 roku do Oscara w 4 kategoriach film ponownie pojawi się na dużych ekranach, a to za sprawą wyjątkowego projektu "OFFowe czwartki ze Storytel", które realizuje sieć kin Multikino.

REKLAMA

"Mechaniczna pomarańcza" Stanleya Kubricka ponownie na kinowych ekranach

"Mechaniczną pomarańczę" obejrzeć będzie można na dużych ekranach dzięki projektowi "OFFowe czwartki ze Storytel", który realizuje sieć kin Multikino. W ramach projektu, rozszerzonego o filmy festiwale i produkcje niekomercyjne, w każdy czwartek o 19:00 na kinowych ekranach zagoszczą wyjątkowe produkcje. W ramach współpracy, bywalcy Multikina mogą odebrać zniżkę w wysokości 25% na bilety do kina na stronie internetowej Storytel i cieszyć się niepowtarzalnymi seansami.

Oprócz "Mechanicznej pomarańczy", której seans odbędzie się 20 lipca, zobaczyć będzie można także "Nostalgię" (6 lipca), "Ostatniego Wikinga" (13 lipca) oraz "Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela" (27 lipca).

REKLAMA
"Mechaniczna pomarańcza" (1971)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA