REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Telewizja online za darmo. Gdzie bezpłatnie obejrzeć programy TV?

Chcesz obejrzeć ulubiony program w TV, ale nie posiadasz anteny ani dekodera? Dziś wcale ich nie potrzebujesz. Co więcej - niektóre kanały możesz obejrzeć całkowicie za darmo. Gdzie obejrzeć telewizję bez opłat online? Sprawdzamy.

23.04.2024
17:50
tv za darmo megogo
REKLAMA

Z telewizji przez internet korzysta coraz więcej osób i nic dziwnego - aby oglądać ulubione programy, nie musimy posiadać anteny ani dekodera. Wystarczy mieć połączenie z routerem WiFi. Obecnie wiele platform VOD oferuje zarówno dostęp do swoich obszernych bibliotek z filmami i serialami, jak i do podstawowych i dodatkowych programów TV.

Do najpopularniejszych płatnych telewizji internetowych należą Canal+, oferująca kanały online i TV na żywo, Polsat Box Go oraz Polsat Box Go Sport, a także Player. Dostęp do kanałów telewizyjnych można również otrzymać zupełnie za darmo za pośrednictwem 4 platform - są nimi MEGOGO, WP Pilot, Player oraz TVP VOD. Jakie treści oferują? Sprawdzamy.

REKLAMA

Spis treści:

Telewizja online za darmo: MEGOGO

MEGOGO to największy serwis VOD w Europie Wschodniej z siedzibą w Kijowie, który zadebiutował w Ukrainie w 2011 r. Oferuje przede wszystkim bezpłatny dostęp do podstawowych kanałów telewizyjnych, czym nie mógł do tej pory poszczycić się żaden serwis VOD (oglądanie bezpłatnych treści nie wymaga od użytkownika rejestracji). Oprócz telewizji linearnej w pokaźnej bibliotece MEGOGO znajdują się także filmy, seriale oraz programy, produkcje dla dzieci, transmisje sportowe, a także treści w języku ukraińskim.

Wśród stacji, które można oglądać na żywo bez opłat, znajduje się aż 26 kanałów, m.in. TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls HD, TV Puls 2 HD czy Zoom TV HD. Oprócz polskich kanałów bezpłatnie można oglądać także programy z zza granicy na takich kanałach jak France 24 HD, Deutsche Welle i FREEDOM HD. Istnieje także możliwość korzystania z treści w ramach płatnej subskrybcji - więcej o MEGOGO pisaliśmy w poprzednich artykułach na łamach Spider's Web.

Kliknij tutaj, by oglądać telewizję bez opłat w serwisie MEGOGO.

WP Pilot

WP Pilot to usługa, dzięki której można oglądać telewizję na żywo za darmo oraz w ramach płatnej subskrypcji. Aby skorzystać z darmowego pakietu, wystarczy założyć konto w serwisie - użytkownik otrzymuje wówczas dostęp do wybranych kanałów z reklamami. Są to: Kabaret TV, Patronite Podróże, Glina TV, Pilot w Domu oraz Auto Pilot. Wcześniej użytkownicy mieli możliwość oglądania kanałów podstawowych bez opłat, jednak darmowy pakiet z większą ilością stacji zastąpił pakiet Lajt z reklamami.

Platforma oferuje także 3 opcje płatnych pakietów głównych - Starter PLUS (62 kanały), Podstawowy (100 kanałów) oraz MAXI (132 kanały), 4 opcje pakietów sportowych - Eleven Sports, Basketball Champions League, 2. Liga piłki nożnej oraz Futsal Ekstraklasa, 4 opcje pakietów informacyjnych - TVN24 (2 kanały), NEWS (12 kanałów), TV Republika (1 kanał) i BIZNES (1 kanał).

Kliknij tutaj, by oglądać telewizję bez opłat w serwisie Pilot WP.

Player

Player to polski serwis VOD, który zadebiutował w 2011 r. Z początku oferował jedynie dostęp do filmów, seriali i programów kanałów telewizyjnych Grupy TVN, takich jak TVN, TVN7 czy TVN Style, jednak wraz ze zmianą nazwy na Player, w serwisie pojawiły się nowe funkcje. Choć platforma oferuje głównie dostęp do płatnych treści (Player z reklamami lub Player bez reklam na 30 i 180 dni), to po zalogowaniu do serwisu istnieje możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez internet w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television). Należy do niej 16 kanałów, w tym m.in. TVN Kultowe seriale, TVN Telenowele czy TVN Prawo i życie, które pozwalają na oglądanie wszystkich odcinków programów i seriali stacji TVN.

Kliknij tutaj, by oglądać telewizję bez opłat w serwisie Player.

TVP VOD

TVP VOD to platforma, na której można uzyskać darmowy dostęp do aż 35 stacji nadawcy publicznego. Aby oglądać za darmo wybrane programy Telewizji Polskiej, wystarczy zalogować się na stronie TVP VOD lub aplikacji. Na ten moment wśród dostępnych kanałów znajdują się kanały podstawowe (TVP1, TVP2 oraz TVP Info), a także kanały tematyczne (TVP Kobieta, TVP Kultura czy TVP Sport), a ponadto kanały regionalne (TVP Wrocław, TVP Katowice czy TVP Kraków). Na żywo nie będzie można zobaczyć natomiast programów z udostępnianych płatnie stacji, czyli TVP HD i TVP Seriale. Brakuje także funkcji, którą umożliwiała TVP GO, czyli cofanie wyemitowanych programów.

Kliknij tutaj, by oglądać telewizję bez opłat w serwisie Player.

Zdjęcie główne: Shutterstock.

REKLAMA

O platformach VOD przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA