REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Serwis VOD udostępnia polską telewizję za darmo. TVP, TVN i Polsat bez rejestracji

Kolejny serwis streamingowy wprowadza do swojej oferty możliwość oglądania kanałów telewizyjnych na żywo, a jest nim Megogo. W pakiecie "bezpłatna telewizja" dostępne są między innymi podstawowe programy TVP, TVN, Polsat czy Sportowa.TV, a to wszystko za darmo, bez rejestracji i bez reklam.

20.06.2023
9:16
megogo telewizja za darmo
REKLAMA

Megogo to największy serwis VOD z Europy Wschodniej, siedzibę ma w Kijowie. Platforma, która w Ukrainie zadebiutował pod koniec listopada 2011 roku, posiada pokaźną bibliotekę filmów i seriali, a ponadto przesyła strumieniowo lokalne i zagraniczne kanały telewizyjne oraz transmisje sportowe. Megogo zadebiutował w Polsce na początku tego roku i oprócz tego, że do tej pory można było korzystać z różnorodnych treści, które oferował serwis, to firma wprowadziła także nową usługę w postaci bezpłatnej telewizji.

REKLAMA

Serwis Megogo oferuje niemal 20 polskich kanałów za darmo

Do darmowego pakietu kanałów w serwisie Megogo zaliczają się dokładnie 23 kanały, w tym kilka zagranicznych, a są to: TVP1, TVP2, TVP3, TVP World, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, Puls 2, WP, Polonia 1, Zoom TV, Stopklatka, Tele5, TVS, Sportowa.TV, Music Box Polska, Stars.TV, DW, France 24, Freedom, Blog for Kids in English oraz Blog DIY in English. Aby oglądać wspomniane kanały telewizyjne za darmo, nie potrzebna jest rejestracja. Serwis zrezygnował także z odtwarzania reklam.

Ukraiński serwis Megogo oferuje bezpłatne polskie kanały telewizyjne
REKLAMA

Oprócz bezpłatnych treści, Megogo przedstawił także dwa płatne pakiety, z których przez pierwsze 14 dni skorzystać można za symboliczną złotówkę. Po upływie 2 tygodni za pakiet Optymalny z 94 kanałami należy zapłacić 20,99 zł, a za pakiet Maksymalny, oferujący dostęp do 121 kanałów - 27,99 zł.

Aplikację Megogo pobrać można na telefony z systemem iOS oraz Android, komputery oraz telewizory z systemem Android TV oraz odtwarzaczach Apple TV.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA