REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

To lepsze niż Avengers! Michael J. Fox gra na żywo Johnny B. Goode razem z Coldplay

Nie ma chyba fana filmu i muzyki, którego serducho nie zabije mocniej widząc jak Marty McFly dołącza na scenie do Chrisa Martina i kolegów z Coldplay.

19.07.2016
18:04
Michael J. Fox gra na żywo Johnny B. Goode z Coldplay
REKLAMA
REKLAMA

Całe zdarzenie miało miejsce w ubiegłą niedzielę, 17 lipca, na stadionie Metsów w New Jersey. Coldplay grało tam przez weekend dwa koncerty w ramach trasy promującej ich najnowszy album "A Head Full of Dreams". W pewnym momencie grupa zaczęła grać cover kawałka Earth Angel zespołu The Penguins, który pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Powrót do przyszłości", i nagle, w połowie utworu, Chris Martin krzyknął do publiczności: "Ladies and gentlemen, from the best movie of all time, please welcome Mr. Michael J. Fox!”

I, prosto niczym w abstrakcyjnym śnie, na scenie pojawia się Marty McFly we własnej osobie. Chwyta za gitarę i gra razem z Coldplay utwór Earth Angel. Ale to nie koniec. Michael J. Fox pozostał na scenie, by zagrać z zespołem legendarny kawałek Johnny B. Goode Chucka Berry'ego.

REKLAMA

Johnny B. Goode towarzyszył jednej z najbardziej kultowych scen w historii kina, pochodzącej z filmu "Powrót do przyszłości" z 1985 roku, który uczynił z Michaela J. Foxa megagwiazdę. Na początku lat 90. stwierdzono u niego symptomy Parkinsona przez co jego kariera znacznie zwolniła tempo. Jego stan zdrowia dość mocno ograniczył jego występy do ról drugoplanowych i epizodów w kilku filmach i serialach zarówno w latach 90. jak i w XXI wieku. W 2000 roku założył fundację Michael J. Fox Foundation, która pomaga w walce z Parkinsonem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA