REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka na Halloween z sPlay

Halloween bez odpowiedniego klimatu jest jak 1 listopada bez zniczy – bez sensu. Powycinane dynie, stroje, makijaż, trzymanie w piwnicy swoich ofiar, czyszczenie narzędzi zbrodni, to wszystko pięknie wygląda, ale brakuje jednego, podstawowego elementu – muzyki! Jak inaczej bowiem, nastroić się upiornie niż za pomocą odpowiedniej ścieżki dźwiękowej?

31.10.2013
11:48
Muzyka na Halloween z sPlay
REKLAMA

sPlay wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, mroczna playlista jest gotowa. Może nie aż tak mroczna, ponieważ nie zasypałem jej utworami black i deathmetalowymi, które mnie akurat prawdę powiedziawszy bardziej śmieszą niż wprowadzają w halloweenową atmosferę. Dlatego Cradle Of Filth, Mayhem czy Burzum tutaj nie doświadczycie – za co z góry tę metalową część czytelników sPlay przepraszam.

REKLAMA

Skoro nie ma zarzynania gitar i gardeł, to czego można posłuchać? Na playliście jest trochę klasyki heavy metalu, hard rocka, punk rocka, ale także popu, soulu a nawet rapu. Łatwo jednak zauważyć, że muzyka rockowa dominuje i trudno się dziwić, bo nie oszukujmy się, w końcu rock & roll to oddanie swojej duszy szatanowi i wypicie jego krwi z pucharu w kształcie czaszki.

REKLAMA

Oprócz mniej i bardziej mainstreamowych piosenek, w zestawieniu znajdują się znane wszystkim motywy z horrorowych hitów, czyli Egzorcysty, Halloween, Ghostbusters, Hellraisera (którego reboot jest nieubłagany) oraz The Nightmare Before Christmas. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA