REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadchodzi... film aktorski "Beyblade"

Tak, tak - stworzone przez  Takao Aoki'ego anime o pojedynkach na sterowane telepatycznie bączki trafi na kinowe ekrany w formie aktorskiego filmu. Brzmi absurdalnie? Nie do końca. 

28.05.2015
16:59
Nadchodzi... film aktorski Beyblade
REKLAMA
REKLAMA

Realizacji filmu "Beyblade" podejmie się wytwórnia Paramount Pictures. "Beyblade" to marka należąca do Hasbro, największego na świecie producenta zabawek, z którym Pramount współpracuje przy okazji filmów z uniwersum "Transformers". Dyski Beyblade były hitem sprzedażowym w latach 2000-2005 i choć obecnie ich popularność jest zdecydowanie mniejsza, można przypuszczać, że Hasbro zamierza za sprawą filmu powalczyć o przywrócenie jej do dawnego stanu.

REKLAMA

Bączki sygnowane logo Beyblade przyniosły dwa i pół miliarda zysku, a poza mangą i anime doczekały się też gier komputowych i filmów animowanych. Trudno się zatem dziwić Hasbro, które chętnie wskrzesiłoby tę markę, licząc na podobne sukcesy.

Animowane "Beyblade" opowiada o przygodach Tysona, młodego chłopca, który wraz z grupą przyjaciół, biorą udział w turniejach, by zostać mistrzami Beyblade - gry, w której uczestnicy pojedynkują się na specjalne bączki. Dyski te sterowane są przy pomocy telepatii, a w każdym z nich zaklęte są magiczne bestie, jak na przykład smok, feniks czy ogromny biały tygrys. Film wyprodukuje Mary Parent. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA