REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„RRR” jest hitem serwisu Netflix na świecie. Żeby obejrzeć ten film w Polsce, trzeba się postarać

Widzieliście wideo z Oscarów z epickim wykonaniem nagrodzonej statuetką piosenki Naatu Naatu z filmu "RRR"? Zastanawiacie się, jak obejrzeć tę produkcję w Polsce? Jest na Netfliksie. Żeby ją znaleźć, wystarczy jedna drobna zmiana w ustawieniach.

22.03.2023
20:11
rrr netflix gdzie obejrzeć
REKLAMA

"RRR" to film epicki. Co tam się dzieje! Łatwiej wymienić, czego w nim nie ma. Przez trzy godziny twórcy serwują nam bowiem coraz bardziej odjechane sceny akcji. Ucieczka przed tygrysem to jedna ze spokojniejszych atrakcji. Prócz niej zobaczycie walki, wybuchy, pościgi - słowem: sensacyjny chaos, po którym będziecie zbierać szczęki z podłogi. Jak to się już w indyjskim kinie przyjęło, w przerwach między rozwałkami, bohaterom zdarza się tańczyć i śpiewać.

Jedna z piosenek, którą usłyszycie w "RRR" została nagrodzona Oscarem. Chodzi oczywiście o Naatu Naatu. Jego autorzy pojawili się na gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, aby utwór wykonać, zmiatając przy tym publiczność z planszy. Nie wierzycie? Zobaczcie sami:

REKLAMA
RRR - piosenka - Oscary - Netflix

RRR - gdzie obejrzeć film z nagrodzoną Oscarem piosenką?

"RRR" jeszcze w maju zeszłego roku zadebiutowało na platformie Netflix. Film cieszył się w serwisie sporym wzięciem. Przez wiele tygodni utrzymywał się bowiem w topce najpopularniejszych tytułów nieanglojęzycznych dostępnych w usłudze. Z czasem jednak, jak to zwykle bywa, zainteresowanie nim zaczęło maleć. Potem jednak przyszły wspomniane Oscary i subskrybenci streamingowego giganta przypomnieli sobie o tej wyjątkowej produkcji.

Czytaj także:

"RRR" znowu trafiło na listę najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych dostępnych na Netfliksie. W zeszłym tygodniu użytkownicy platformy oglądali produkcję przez ponad 2,5 mln godzin. Wy natomiast nie możecie w usłudze tego tytułu znaleźć? Nic dziwnego. Nie jest on dostępny w naszym kraju. Tak się przynajmniej zdaje na pierwszy rzut oka.

REKLAMA
RRR - Netflix - trailer

Netflix ukrył "RRR" przed polskimi użytkownikami. Jest jednak sposób, aby film odnaleźć i obejrzeć. Wystarczy wejść w ustawienia profilu i zmienić język na angielski. Potem już tylko wpisujecie w wyszukiwarkę tytuł i możecie rozkoszować się tymi wszystkimi absurdalnymi scenami akcji. Pamiętajcie tylko, żeby się czegoś przed seansem złapać. Czeka was bowiem ostra jazda.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA