REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Bardzo mocny film o MMA wpadł do serwisu Netflix. Sprawdzamy nowości

Fani sztuk walki będą mieli dziś co oglądać - na Netfliksie pojawił się bowiem mocny film o zawodniku MMA. Obok niemieckiej produkcji zadebiutowała także wyczekiwana kontynuacja popularnego, miłosnego reality show - "Miłość w spektrum".

19.01.2024
11:50
60 minut nowosci netflix piatek
REKLAMA

W zamian za małą liczbę nowości Netflix dostarczy dziś fanom mocnych wrażeń. Zanim jednak przejdziemy do dzisiejszych premier warto nadrobić zaległości, które królują obecnie na platformie. "Skok w przestworzach", czyli komedia akcji z Kevinem Hartem, uplasowała się na 1. miejscu w zestawieniu TOP 10 filmów. Tuż za nią znalazł się dramat "Dzika droga" z Reese Whiterspoon, animacja "The Boss Baby: Family Business" oraz "Morderstwo w Orient Expressie", które wpadło na Netfliksa prosto z Disney+. W pierwszej serialowej trójce niezmiennie "Forst" Remigiusza Mroza, true crime "Amerykański koszmar" oraz hit serwisu SkyShowtime - "Yellowstone". Co nowego dzisiaj? Sprawdzamy.

REKLAMA

O produkcjach w serwisie Netflix piszemy więcej na łamach Spider's Web:

Nowości serwisu Netflix na piątek: "60 minut"

Niemiecki film "60 minut" to produkcja, która skupia się na zawodniku MMA. Kiedy mężczyzna desperacko usiłuje zdążyć na urodziny córki i utrzymać nad nią prawa do opieki, nie stawia się na ważną walkę i rusza w szaleńczą gonitwę przez Berlin. 

Netflix: zwiastun filmu "60 minut"

Miłość w spektrum: sezon 2.

REKLAMA

"Miłość w spektrum" wraca z 2. sezonem! W tym wzruszającym, dokumentalizowanym reality show młodzi ludzie w spektrum autyzmu szukają miłości, próbując jednocześnie odnaleźć się w świecie współczesnych związków i randek.

Netflix: zwiastun reality show "Miłość w spektrum"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA