REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mroczna adaptacja dzieła Stephena Kinga już na Netfliksie. Sprawdzamy nowości serwisu

Pierwszy dzień grudnia na Netfliksie nie zaskoczył świątecznymi nowościami, jednak mimo to będzie różnorodnie. Do serwisu wpadła m.in. mroczna adaptacja opowiadania Stephena Kinga - "1408", długowyczekiwana kontynuacja koreańskiego serialu i kultowy dramat z Jennifer Lopez w roli głównej.

01.12.2023
10:52
Mroczna adaptacja dzieła Stephena Kinga już na Netflix. Sprawdzamy nowości serwisu
REKLAMA

Śnieg spadł w tym roku dużo wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał i z racji tego maraton oglądania świątecznych filmów mógł zacząć się dużo wcześniej. Na Netfliksie można już buszować w specjalnie przygotowanej świątecznej kolekcji, jednak serwis mówi "stop". I choć w kalendarzu widnieje już data 1 grudnia, to bożonarodzeniowych nowości dziś nie będzie. Zamiast tego w serwisie pojawi się mroczna adaptacja powieści Stephena Kinga i kontynuacja koreańskiego horroru. A jeśli dzisiejsze nowości zbytnio was nie zachęcają, zawsze można przenieść się do listopadowych premier - w zeszłym tygodniu zadebiutował m.in. szwedzki miniserial "Zupełnie normalna rodzina", komediowa produkcja "Gry miłosne", a także film romantyczny "Ostatnie wezwanie do Stambułu", który recenzowaliśmy na łamach Spider's Web. Tymczasem wracamy do dzisiejszych nowości i sprawdzamy, co dziś wpadło do serwisu Netflix.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "1408"

Do serwisu wpadła adaptacja opowiadania Stephena Kinga, mistrza horroru. Fabułu filmu "1408" skupia się na znanym pisarzu, Mike'u Enslinie. Mike jest autorem wielu bestsellerów, które podważają obecność zjawisk paranormalnych - wierzy jedynie w to, co zobaczy na własne oczy. Kiedy pisarz rozpoczyna swój ostatni projekt, "Dziesięć nocy w pokojach hotelowych nawiedzanych przez duchy", wynajmuje cieszący się złą sławą apartament w Dolphin Hotel. Mimo ostrzeżeń dyrektora hotelu, Mike postanawia spędzić noc w pustym od lat pokoju. W rolach głównych wystąpili John Cusack i Samuel L. Jackson.

Zwiastun filmu "1408" (2007)

Sweet Home: sezon 2.

Kolejną nowością Netfliksa jest długo wyczekiwana kontynuacja koreańskiego serialu "Sweet Home". Produkcja skupia się na pewnym chłopaku, który w czasach, gdy ludzie zmieniają się w krwiożercze potwory, walczące z własnymi demonami, jest dla sąsiadów jedyną nadzieją nie tylko na przeżycie, ale również na zachowanie człowieczeństwa. 

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Sweet Home"

LEGO Ninjago: Powstanie smoków

Najmłodsi będą mogli obejrzeć także wyjątkową animację "LEGO Ninjago: Powstanie smoków", której akcja rozgrywa się podczas zjednoczenia wielu legendarnych krain. Mimo to ich więź jest niestabilna, dlatego mistrz Ninja Spinjitzu musi wyszkolić nowe pokolenie bohaterów, którzy odnajdą Smoki Żywiołów. Tylko one mogą bowiem uratować planetę, zanim siły zła wykorzystają smoczą energię do zniszczenia nowego świata.

Zwiastun serialu "LEGO Ninjago: Powstanie smoków" (2023)

Niedokończone życie

Ostatnią nowością serwisu Netflix na dziś jest dramat "Niedokończone życie" z Jennifer Lopez, Beccą Gardner, Robertem Redfordem i Morganem Freemanem w rolach głównych. Fabuła produkcji skupia się na Jean, która wraz z córką ucieka od maltretującego ją okrutnego kochanka. Kiedy trafia do posiadłości ranczera Einara, a jednocześnie jej byłego teścia, mężczyzna nie pała do niej sympatią, obwiniając Jean o śmierć swojego syna. Okazuj się jednak, że córka Jean jest w stanie roztopić serce swojego dziadka, przewracając jego ustabilizowane życie do góry nogami.

Zwiastun filmu "Niedokończone życie" (2005)

Więcej o produkcjach serwisu Netflix przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "1408" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA