REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

To może być nowy hit Netfliksa. Film z Jamiem Foxxem wpada dziś do serwisu

Netflix robi dziś miejsce w nowościach dla jednej produkcji, a będzie to komedia sci-fi w gwiazdorskiej obsadzie. Czy ma szansę choć trochę przyćmić szał na "Barbie" i "Oppenheimera"?

21.07.2023
9:46
To może być nowy hit Netfliksa. Film z Jamiem Foxxem wpada dziś do serwisu
REKLAMA

Ten weekend z pewnością należy do "Barbenheimera", czyli słynnego kasowego pojedynku "Barbie" Grety Gerwig i "Oppenheimera" Christophera Nolana. Netflix idealnie zatem zaplanował sobie harmonogram nowości, bo ci, którzy nie załapali się na zakup biletów, z braku laku znajdą sobie inną alternetywę. A "Sklonowali Tyrone'a" może być idealnym planem B na piątkowy wieczór. Fani "Słodkich Magnolii" mogą natomiast bez pośpiechu dokończyć (lub zacząć) najnowszy sezon, który wczoraj zadebiutował na Netfliksie, a jeśli chodzi o nowości z zeszłego tygodnia, to warto rzucić okiem na takie produkcje jak "Nie otwieraj oczu: Barcelona" i 5. sezon "Too Hot to Handle".

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Sklonowali Tyrone'a"

REKLAMA

Komedia sci-fi "Skolonowali Tyrone'a" w reżyserii Juela Taylora to produkcja w iście gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych wystąpili bowiem John Boyega, znany z roli Finna w serii "Gwiezdne wojny", Teoyonah Parris, aktorka z "Mad Men" czy "WandaVision" i Jamie Foxx - Electro z filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" z Tomem Hollandem. W rolach drugoplanowych nie jest gorzej - na ekranie pojawią się także David Alan Grier i Kiefer Sutherland.

Fabuła filmu skupia się właśnie na tych trzech nietypowych bohaterach. Fontaine jest dilerem narkotyków, Slick Charles to z kolei przebiegły alfons, a Yo-Yo - ich znajomą z sąsiedztwa. Wyjątkowy tercet, po serii niepokojących zdarzeń, postanawia zbadać złowrogi spisek, rozgrywający się w ich dzielnicy.

Netflix: zwiastun filmu "Sklonowali Tyrone'a"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA