REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Słodkie Magnolie" właśnie zakwitły. Sprawdź wszystkie nowości Netfliksa

Dziś na Netfliksie nie tylko sama słodycz, ale i babski akcent, a miłośnicy i miłośniczki "Słodkich Magnolii" będą mogli otwierać szampana. W serwisie zadebiutowała bowiem długo wyczekiwana kontynuacja oraz komediowa animacja dla najmłodszych.

20.07.2023
6:50
Sprawdź wszystkie nowości Netflixa. "Słodkie Magnolie" właśnie zakwitły
REKLAMA

Jeśli komukolwiek jakimś cudem umknęła premiera "Nie otwieraj oczu: Barcelona", to jest to odpowiedni moment, aby ją nadrobić. A to tylko jedna z wielu nowości, które Netflix zaserwował swoim widzom w zeszłym tygodniu. Oprócz filmu z uniwersum "Nie otwieraj oczu" na platformę wpadł nowy sezon bikini reality "Too Hot to Handle", a także romantyczny serial komediowy "Przetrwają puszyści". Co czeka nas w tym tygodniu?

Czytaj także: Trzeci najpopularniejszy film w historii Netfliksa doczekał się kontynuacji. Niepotrzebnie

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Słodkie Magnolie": sezon 3.

Choć magnolie zaczęły kwitnąć już w okolicach kwietnia, Netflix swoje "Słodkie Magnolie" dostarcza dopiero teraz. Mimo to lato jest idealnym momentem, aby wrócić do historii trzech kobiet. Maddie, Helen i Danie Sue to wieloletnie przyjaciółki jeszcze z czasów dzieciństwa, które mieszkają w Serenity - małym, uroczym miasteczku w Karolinie Południowej. Kobiety próbują pogodzić życie rodzinne wraz z karierą i związkami, mając w sobie zawsze ogromne wsparcie. W rolach głównych wystąpiły Joanna Garcia Swisher, Heather Headley oraz Brooke Elliott.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Słodkie Magnolie"

Superagentki

REKLAMA

Dziś w serwisie Netflix zadebiutuje także południowoafrykańska animacja dla najmłodszych - "Superagentki". Fabuła skupia się na czwórce wyjątkowych nastolatek, które próbują przetrwać liceum. Kiedy dziewczyny zostają rekrutowane przez byłą szpieżkę do stworzenia ekipy superbohaterek, nastolatki staną przed poważnym zadaniem uratowania świata.

Netflix: zwiastun animacji "Superagentki"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA