REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

"Drugi rozdział pandory wygląda jeszcze gorzej" - Wardęga i Konopskyy jeszcze nie skończyli

Pandora Gate zatacza coraz szersze kręgi, a nowe informacje w tej sprawie pojawiają się z prędkością światła. Ostatnie doniesienia mówiące o zatrzymaniu Stuarta "Stuu" Burtona, zatrzymanego przez widzów - internautów, którzy rozpoznali go w jednym ze sklepów w Luton, pokazują przełom w tej sprawie. Tymczasem we wspólnym wpisie Sylwestra Wardęgi i Konopskyy'ego pojawiły się informacje odnośnie kolejnej, filmowej części Pandory Gate. Jak się okazuje, sprawa Stuu to wierzchołek góry lodowej. Dlatego youtuberzy planują teraz odpocząć, a potem, jeśli starczy im sił i odwagi, zabrać się do pracy.

12.10.2023
11:49
Pandora Gate Konopskyy
REKLAMA

Pandora Gate jeszcze nie skoczyła się. Jak zapowiadają twórcy ostatnich, najgłośniejszych w Polsce materiałów na Youtube, sprawa Stuu, Boxdela i Marcina Dubiela to tylko wierzchołek góry lodowej w aferze z udziałem youtuberów i nieletnich dziewczyn. Według ostatnich doniesień mediów w ręce policji trafił Stuart Stuu Burton, który został zatrzymany w jednym ze sklepów w Luton.

REKLAMA

O Pandorze Gate informujemy w Spider's Web na bieżąco:

Wardęga i Konopskyy przekazali wszystkie dowody w sprawie do prokuratury.

Tymczasem na Instagramie Sylwestra Wardęgi i Konopskyy'ego pojawił się post, w którym obydwoje zaznaczyli, że kiedyś walczyli między sobą, a dziś pracując wspólnie, mogą zdziałać więcej w słusznej sprawie. Youtuberzy zdradzili, że przekazali wszystkie dowody do prokuratury i teraz wszystko jest w rękach odpowiednich służb.

Przekazaliśmy wszystkie dowody w sprawie #PandoraGate do prokuratury. Teraz już wszystko w rękach odpowiednich służb. W 2020 Justyna Sukanek zgłosiła sprawę na komisariacie niestety wtedy bez odpowiednich dowodów i bez namiaru na dziewczyny sprawy nie ruszono. Wierzymy, że tym razem będzie inaczej bo przygotowaliśmy obszerny materiał dowodowy i z tego co wiemy codziennie przesłuchiwani są kolejni świadkowie

piszą Sylwester Wardęga i Mikołaj Tylko, znany jako Konopskyy.
REKLAMA

Wardęga i Konopskyy planują odpocząć, a potem zabrać się za tworzenie kolejnej odsłony Pandora Gate

Panowie dodają też, że planują odpocząć psychicznie, a później "przejrzeć wnikliwie wszystkie maile i wiadomości". Youtuberzy podkreślili, że drugi rozdział Pandora Gate wygląda jeszcze gorzej. Warto dodać, że drugi film z cyklu Pandora Gate opublikował w niedzielny wieczór Konopskyy. Do tej pory materiał przedstawiający polską youtube sferę w bardzo złym świetle, obejrzało już 10 mln ludzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA