REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Polskie bloki kontra Miley Cyrus. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

W tym tygodniu całkiem eklektyczny zestaw. Miley Cyrus obok polskiego Blokowiska. Co jeszcze nowego przyniosły ostatnie dni?

28.11.2020
13:58
premiery muzyczne miley cyrus
REKLAMA
REKLAMA

Blokowisko – Płonie

Debiut długogrający warszawskiego duetu, zakochanego w brzmieniach rodem z lat 80. Panowie nagrywali wcześniej mniejsze formy, zaś tym razem zdecydowali się na coś w rodzaju koncept albumu. Jak sami piszą: Punktem wyjścia dla zamysłu staje się wielopoziomowa podróż podmiotu lirycznego, wędrującego gdzieś przez czas, konfrontującego swoją teraźniejszość z przeszłością, z szeregiem nieuporządkowanych wspomnień i minionych odczuć. Jak wygląda ta wędrówka warszawskimi ulicami, konkretnie Pragi Północ, możecie zobaczyć w teledysku do singla Powoli, który promuje album.

Miley Cyrus – Plastic Hearts

Trochę w kontrze do postaci Ashley O, którą Cyrus zagrała w „Black Mirror”, tym razem wokalistka kreuje wizerunek nie cukierkowej, a bardziej niegrzecznej, rockowej gwiazdy. A na nowej płycie słychać nawiązania do rocka i synth popu lat 80. Znalazło się nawet miejsce na hołd dla Stevie Nicks z Fleetwood Mac – konkretnie w Edge Of Midnight.

Lotto – Hours After

REKLAMA

Czwarty album tria Mike Majkowski, Paweł Szpura, Łukasz Rychlicki. Tym razem panowie nowy materiał nagrywali w miejscu zwanym Ladom, małym domku na warszawskim Jazdowie. Płyta zaczyna się od ciężkiego, ponurego akcentu. A potem jest jeszcze lepiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA