"Przygarnij mnie" to szczytna idea, ale zupełnie nieatrakcyjna narracja
"Przygarnij mnie" to nowy program Telewizji Polskiej, którego zadaniem jest promować adopcję psów ze schronisk. Trudno nie twierdzić, że to show z piękną misją i samo w sobie będące po prostu świetną inicjatywą. Taką, która jest miłą odmianą po skaczących do wody celebrytach czy piekielnych hotelach, które stara się nawrócić dłoń w białej rękawiczce. Niestety, nawet jeśli pomysł jest sympatyczny, jego realizacja leży na całej linii. Dlaczego?

REKLAMA