REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Ramona Rey ma stalkera, który grozi jej śmiercią. "Zachowuje się jak zazdrosny, niezrównoważony kochanek"

W ostatnim czasie głośno było o zatrzymaniu stalkerki Moniki i Roberta Janowskich, która zatruwała życie parze przez 12 lat. Takich przypadków jest jednak więcej. Piosenkarka Ramona Rey również mierzy się z agresywnym stalkerem. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

26.04.2023
9:44
Ramona Rey
REKLAMA

Sława ma swoją cenę. Przekonują się o tym znane osoby, które padają ofiarami stalkingu. Niedawno Robert Janowski i Monika Janowska opowiadali, jak zmierzyli walkę z psychofanką, która od lat zatruwała im życie.

Kobieta przez 12 lat nękała parę, jeżdżąc na wszystkie koncerty Janowskiego, wystawała pod domem pary czy nawet groziła śmiercią. Stalkerka Janowskich w końcu została zatrzymana przez policję.

REKLAMA

Ramona Rey walczy ze stalkerem. Mężczyzna zatruwa jej życie.

Również Ramona Rey ma negatywne doświadczenia ze stalkerami. Kilka lat temu jeden z fanów wymyślił sobie że jest jej menagerem, z kolei inny uparcie wystawał pod domem gwiazdy. Temat stalkingu rozwinęła szerzej Ramona Rey w rozmowie z serwisem "Co za tydzień".

To jest straszny temat, niemający końca. Krótka znajomość lub jedno spotkanie może zamienić się w stalking i choć orientujesz się dość szybko, że coś jest nie tak, to każdego dnia liczysz na to, że jutro się skończy. A jutro spotykasz tę osobę pod domem, a pojutrze uciekasz przed nią od sklepu do sklepu. Nie wiesz, do czego jest zdolna. Czai się zza rogu - powiedziała Rey.

Psychofani nie tylko przychodzili na koncerty gwiazdy, ale też co rusz zakładali nowe konta w mediach społecznościowych. Jednego dnia wyznaje miłość, drugiego grozi, że cię zaj***e. I to potrafi trwać rok, dwa, trzy - wyznała Ramona Rey.

Obecnie 39-letnia gwiazda walczy ze stalkerem, który grozi jej śmiercią, ale też obraża jej przyjaciół i nęka ją przez social media. Sprawa stalkingu trafiła więc na policję.

Nie wiem, kim jest stalker, ani skąd pochodzi. Może to być któryś z moich fanów podszywający się pod innym kontem, a być może nawet osoba którą znam osobiście. Ma kilka lub kilkanaście kont. Pisze publicznie i prywatnie. Zachowuje się jak osoba, która ma jakiekolwiek prawa do mojego życia, komentuje, obraża moich znajomych i przyjaciół. Dopisuje historie do mojego życia i komentuje je w wulgarny, obrzydliwy sposób. Rozlewa się to na moich przyjaciół. Zachowuje się jak zazdrosny, niezrównoważony kochanek szkalujący każdego, kto pojawi się w mojej relacji na Instagramie. To jest okropne. Gdy zaczęły się groźby śmierci, zgłosiłam to na policję. Zadzwonił do mojego przyjaciela i pod próbą zastraszenia chciał wyłudzić mój numer telefonu - powiedziała piosenkarka w rozmowie z "Super Expressem".

REKLAMA

Wcześniej Ramona Rey nękana była przez kobietę

Wcześniej piosenkarka była nękana przez kobietę, lecz po tym, gdy ujawniła publicznie jej działania, stalkerka przestraszyła się i przestała nachodzić gwiazdę.

Kobieta, która tak męczyła mnie przez dwa lata, wcześniej stalkowała inną znaną wokalistkę. Byłyśmy w kontakcie. Metody były te same. Mam nadzieję, że w tym momencie nie męczy kolejnej ofiary. Wystraszyła się i zamilkła dopiero, gdy publicznie ujawniłam, co robi. Najwidoczniej nie chciała, by jej znajomi dowiedzieli się o tym. Metoda z ujawnieniem sytuacji nie podziała już w dwóch innych przypadkach - wyznała.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA