REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Fani kisną z Seleny Gomez. Artystka wróciła na Instagram dzień po ogłoszeniu przerwy od social mediów

Selena Gomez wielokrotnie informowała fanów o tym, że robi przerwę od mediów społecznościowych. W tym roku zrobiła to po raz pierwszy i powiedzieć, że nie okazała się być konsekwentna, to jakby nic nie powiedzieć - artystka z detoksu od mediów społecznościowych wróciła do sieci po kilkunastu godzinach, czego fani nie omieszkali skomentować.

11.01.2024
15:32
selena gomez przerwa social media instagram
REKLAMA

Selena Gomez znana jest z angażowania się w różnego rodzaju kampanie społeczne, ale również z nagminnego ogłaszania przerwy od mediów społecznościowych (wytrwały internauta nawet policzył, że przez ostatnie 3 miesiące takich przerw było 67). Ostatnim razem poinformowała, że znika z Instagrama na początku listopada minionego roku ze względu na konflikt izrealsko-palestyński i niemoc, którą w tym aspekcie odczuwa.

REKLAMA

Fani kisną z Seleny Gomez. Ogłosiła przerwę od mediów społecznościowych i wróciła na Instagram następnego dnia

"Na chwilę znikam z mediów społecznościowych. Skupiam się na tym, co naprawdę ważne" - napisała na Instagramie Selena Gomez. Czy wtedy ktoś to potraktował poważnie? Nie wiadomo. Pewnym jest, że na kolejne tego typu ogłoszenia gwiazdy mogą spotkać się z różnymi reakcjami. Tym razem fani zaczęli otwarcie kisnąć z Seleny Gomez po tym, gdy ta opublikowała na Instagram Stories relację po 18 godzinach od informacji, że odchodzi na jakiś czas z social mediów.

O Selenie Gomez przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Na portalu X pojawiły się memy o treści "Selena Gomez ogłasza swoją przerwę nr 1000 od mediów społecznościowych", a także nagranie z tegorocznych Złotych Globów, kiedy rozemocjonowana Emma Stone odbierała statuetkę. Pod filmikiem posypały się zabawne podpisy internautów o treści: "Selena Gomez, jeśli istniałaby nagroda za robienie przerwy od social mediów co tydzień" czy "Selena Gomez szukająca swojego telefonu, by poinformować, że robi sobie przerwę".

REKLAMA
Selena Gomez wróciła na Instagram dzień po ogłoszeniu przerwy od mediów społecznościowych

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku "Single Soon" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA