REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Pies Ciapunio bohaterem "Sprawy dla reportera". Historia czworonoga stała się memem

Pies Ciapunio, którego historia nabrała rozgłosu za sprawą programu "Sprawa dla reportera", został oskarżony o wtargnięcie na teren sąsiadów, gdzie miał zjeść główki kapusty z ich pola. W studiu Elżbiety Jaworowicz zasiedli właściciele czworonoga, za którym murem stoi cały internet.

25.09.2023
17:29
Pies Ciapunio bohaterem Sprawy dla reportera. Historia czworonoga stała się memem
REKLAMA

"Sprawa dla reportera" to jeden z najdłużej emitowanych programów w telewizji TVP. Od 1983 roku Elżbieta Jaworowicz walczy o sprawiedliwość dla bohaterów swoich odcinków, nagłaśnia trudne sprawy i pokazuje ludzkie tragedie. W najnowszym epizodzie "Sprawy dla reportera" w studio zasiedli właściciele psa Ciapunia, a przyszli tam z dość nietypową sprawą - psi rodzice zwrócili się o pomoc do Elżbiety Jaworowicz, twierdząc, że Ciapunio został oskarżony przez sąsiadów o zjedzenie z ich pola... stu główek kapusty.

REKLAMA

Pies Ciapunio bohaterem Sprawy dla reportera. Miał zjeść 100 główek kapusty z pola sąsiadów

Brzmi jak komedia, choć małżeństwu z Janiszowa wcale nie jest do śmiechu. Opiekunowie psa Ciapunia pojawili się w "Sprawie dla reportera", aby walczyć o sprawiedliwość dla siebie i swojego pupila. Czworonóg został oskarżony bowiem o zjedzenie z pola sąsiadów stu główek kapusty. Sprawa zaczęła jednak przybierać niebezpieczny obrót po tym, jak pojawiły się groźby podpaleń, walka na motyki i kosy, a nawet możliwość odebrania dziecka małżeństwu z Janiszowa. Okazało się także, że właścicielka pola, na które miał wtargnąć Ciapunio, zażądała odcisków łap czworonoga, aby formalności stało się zadość:

Były ślady, a ona sobie zażyczyła, żeby policja pobrała odciski stóp psu i żeby udowodnić, że to były nasze psy

- mówiła właścicielka Ciapunia.

W internecie natomiast od wczoraj krążą memy z Ciapuniem w roli głównej, a internauci publikują na portalu X wpisy z hashtagiem #MuremZaCiapuniem. "Jak w tym kraju ma być dobrze jak tacy bandyci jak Ciapunio chodzą na wolności" - żartują.

Historia psa Ciapunia w "Sprawie dla reportera"
REKLAMA

Na temat programu "Sprawa dla reportera" przeczytasz także w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA