REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Stamtąd” to najstraszniejszy serial wszech czasów. Widzowie mają po nim koszmary

Czy to najstraszniejszy serial grozy wszech czasów? Widzowie zachwalają "Stamtąd" ("FROM"), przyznając, że wywołuje koszmary. W mediach społecznościowych zaroiło się od postów podekscytowanych nowym, trwającym właśnie 2. sezonie produkcji, której fabuła skupia się na ludziach uwięzionych w tajemniczym, amerykańskim miasteczku.

17.05.2023
13:07
from serial horror hbo max
REKLAMA

"Stamtąd" zaczyna się od niewinnej wycieczki samochodowej rodziny Matthewsów, która zmienia się w koszmar. Kiedy zostają skierowani do małego miasteczka, nagle okazuje się, że już z niego nie wyjadą. Każdy, kto przekroczy jego progi, zostaje w nim uwięziony, a jakby tego było mało, w nocy z pobliskiego lasu na żer wychodzą potwory. Według opinii widzów, twórcy nie znają litości i straszą ich w mistrzowski sposób.

"Stamtąd" zadebiutowało w lutym zeszłego roku. Serial cieszył się wystarczającą popularnością, żeby MGM+ zamówił sequel, którego odcinki pojawiają się regularnie co tydzień od minionego miesiąca (23 kwietnia). Wraz z premierami kolejnych epizodów w mediach społecznościowych mnożą się pochwalne opinie widzów, przyznających, że produkcja wywołuje koszmary.

Czytaj także:

REKLAMA

Stamtąd - najstraszniejszy horror w odcinkach?

"Stamtąd" ma w sobie coś takiego, że chce się oglądać odcinek za odcinkiem. Twórcy zagęszczają bowiem atmosferę, mnożąc pytania, a nie podając odpowiedzi. Widzowie zastanawiają się więc, w którą stronę zmierza fabuła, pisząc na Twitterze, żeby wypuszczono cały sezon naraz, żeby serial przejął Netflix, bo chcą zbindżować nową odsłonę. Wygląda to trochę na masochizm, bo obok pojawiają się sugestie, że to najstraszniejszy serial wszech czasów.

Stamtąd - horror - serial - HBO Max

Zaniemówiłam! Kiedy już myślałam, że lepiej być nie może, wy prześcignęliście samych siebie.

Kolejny odcinek "Stamtąd", kolejne koszmary

Ten serial jest przerażający

Przestańcie sprawiać, że boję się drzew

- czytamy pod przywołanym postem.

W mediach społecznościowych traficie oczywiście również na opinie, że "Stamtąd" wcale takie dobre, ani straszne nie jest. Że to oszustwo w stylu "Zagubionych". Są jednak w zdecydowanej mniejszości, bo internauci częściej jednak rozpływają się w zachwytach nad serialem, jak w cytowanych komentarzach.

Stamtąd - horror - serial - HBO Max
Stamtąd - horror - serial - HBO Max
Stamtąd - horror - serial - HBO Max
Stamtąd - horror - serial - HBO Max

Według przywołanych opinii obok "Stamtąd" nie da się przejść obojętnie, szczególnie jeśli jest się fanem horrorów. O ile jeszcze tego nie zrobiliście, najwyższy czas się serialem zainteresować. W Polsce dostępny jest na HBO Max, gdzie na ten moment znajdują się wszystkie odcinki pierwszego sezonu i trzy epizody drugiej odsłony produkcji. Kolejny pojawi się już w najbliższy piątek.

REKLAMA
Stamtąd: 2. sezon - HBO Max

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA