REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Darmowe koncerty Natalii Kukulskiej, Beaty Kozidrak i nie tylko. Co czeka nas w sylwestrową noc?

Sylwestrowe szaleństwo tuż-tuż. Również w tym roku najpopularniejsze stacje telewizyjne zadbały o swoich widzów, organizując sylwestrowe fety. Stacja TVN nieco się wyłamała z tego pomysłu, ale przygotowała inne atrakcje. Ci, którzy lubią Bajm i Beatę Kozidrak, również nie będą zawiedzeni, bo popularna artystka wystąpi 31 grudnia w Warszawie.

19.12.2023
18:21
Sylwester 2023 atrakcje
REKLAMA

Jak co roku, organizatorzy wielkich sylwestrowych imprez dbają o to, by zapewnić mnóstwo atrakcji spragnionym imprezowego szaleństwa ludziom, chcącym hucznie powitać Nowy Rok. Jeśli lubicie bawić się pod chmurką, do waszej dyspozycji znajdą się różne organizowane przez stacje telewizyjne imprezy. Jeśli zaś wolicie zostać w domu i odpalić telewizję - możecie wybrać np. Sylwestra Marzeń z Telewizją Polską. Podobnie jak w ubiegłych latach, włodarze TVP organizują go w Zakopanem.

REKLAMA

Więcej o telewizyjnych imprezach sylwestrowych przeczytasz na łamach Spider's Web:

Sylwester 2023: impreza z Polsatem, TVP oraz TVN

W kwestii zaproszonych gwiazd, wielkiego zaskoczenia nie ma. TVP jak co roku stawia na znane nazwiska i diwy, czyli Marylę Rodowicz oraz Edytę Górniak. Nie zabraknie też gwiazdora disco-polo, czyli Zenka Martyniuka. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ zagranicznej gwiazdy. Na razie TVP nie ogłosiła żadnego nazwiska.

Sylwestrowe szaleństwo czeka też widzów Polsatu. W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów, organizowana przez telewizję Polsat, po raz kolejny odbędzie się w Chorzowie na Polach Marsowych, obok Stadionu Śląskiego. Największą gwiazdą sylwestra z Polsatem jest Matteo Bocelli, syn słynnego, włoskiego muzyka Andrei Bocellego. Nie zabraknie też największych polskich gwiazd. W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią m.in. Doda, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Feel, Enej oraz Urszula.

TVN nie wyprawia co prawda sylwestrowej imprezy na zakończenie roku, lecz dzień wcześniej, czyli 30 grudnia. Koncert "Nie idziemy na sylwestra" zostanie pokazany na antenie TVN w sobotę, 30 grudnia o godz. 20:00. Show poprowadzą Marcin Prokop oraz Wojciech Łozo Łozowski. Widowisko zorganizowane zostanie na kształt wielkiej domówki. Największe przeboje zaśpiewają m.in. Małgorzata Ostrowska, Alicja Majewska, Natalia Szroeder, Rubens, Mery Spolsky, Bartek Królik i Grubson.

A może darmowy koncert Beaty Kozidrak lub Natalii Kukulskiej? Proszę bardzo!

Jeśli jesteście z Warszawy, lub 31 grudnia będziecie w Warszawie, warto przejść się również na darmowy koncert Beaty Kozidrak i Bajmu, organizowany przez dzielnicę Bemowo. Jak zapowiada Natalia Walka, rzeczniczka prasowa urzędu dzielnicy Bielany, sylwestrowa impreza na Bemowie będzie roztańczona, szalona i niepowtarzalna. Imprezę poprowadzi dziennikarz muzyczny i radiowiec, DJ Pawelec. Sylwester na Bemowie ruszy 31 grudnia o godzinie 21:00 na parkingu przy urzędzie dzielnicy Bemowo.

Jeśli nie boicie się tłumów, wpadnijcie do warszawskiej Hali Koszyki. Na pewno będzie tłoczno, a to dlatego, że wstęp jest całkowicie darmowy. Sylwestrową noc rozświetli gwiazda wieczoru - Natalia Kukulska.

REKLAMA

Jeśli nie jesteście fanami wielkich, głośnych imprez, świetne oferty sylwestrowe mają też kina czy teatry w całej Polsce. Przykładowo w Gdańsku, Teatr Szekspirowski zaprosił na Sylwester z musicalem "1989", warszawski teatr Sabat zaprosił z kolei widzów na Bal Sylwestrowy. Jeśli macie ochotę na improwizację teatralną, z pomocą przychodzi Klancyk w Teatrze Komedia, prezentując improwizowany spektakl razem z Zygmuntem Miłoszewskim, "Zanim ZABIJE północ". W ostatni dzień roku również wiele kin przygotowało specjalne pokazy filmowe dla widzów, m.in. w kinie Muranów czy sieci kin Helios.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA