REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Guy Ritchie wraca do gangsterskich korzeni. Pierwszy zwiastun filmu „The Gentlemen”

Guy Ritchie wraca do swojego ulubionego gatunku gangsterskiej opowieści. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun filmu „The Gentlemen” w gwiazdorskiej obsadzie.

02.10.2019
17:57
The Gentlemen - plakat
REKLAMA
REKLAMA

Guy Ritchie zachwycił w tym roku świat jako reżyser aktorskiej wersji słynnego „Aladyna”. Produkcja Disneya zarobiła na świecie ponad miliard dolarów i pokazała nową stronę uznanego twórcy „Sherlocka Holmesa”. Teraz brytyjski reżyser wraca jednak do swojego ukochanego gatunku – gangsterskiej opowieści osadzonej w Wielkiej Brytanii.

„The Gentlemen” opowiada historię wojen gangów o wpływy z przychodów marihuany (nie tylko) na terenie Londynu. Każdy lokalny bandzior chce bowiem przejąć intratną schedę po świetnie działającym imperium amerykańskiego ekspata, Mickey’go Pearsona (Matthew McCounaghey).

Rozpoczyna się walka o wpływy, w której każdy chwyt jest dozwolony.

W pierwszym zwiastunie zachwyca przede wszystkim Hugh Grant, którego postać odbiega od typowego emploi aktora. Jego styl oraz zachowanie przywodzą na myśl raczej bohaterów głośnego serialu „Peaky Blinders”, aniżeli wrażliwych mężczyzn, których aktor często grywa w różnorodnych komediach i dramatach. Jest to intrygująca zmiana mogąca zaowocować wyjątkowo udaną kreacją.

The Gentlemen - nowy film Guya Ritchiego class="wp-image-328496"
REKLAMA

Warto zauważyć także, że na planie spotkała się prawdziwie gwiazdorska obsada. Matthew McCounaghey, Hugh Grant, Colin Farrell, Charlie Hunman, Eddie Masran, Michelle Dockery i Henry Goulding wcielają się w głównych bohaterów produkcji „The Gentlemen” i wnioskując po intrygującym zwiastunie, czują się w swoich rolach, jak ryby w wodzie.

Film trafi do kin amerykańskich i brytyjskich kin już w styczniu przyszłego roku. Chwilowo nieznana jest jeszcze data polskiej premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA