REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

5. odcinek "The Last of Us" szybciej niż zazwyczaj. Kiedy zobaczymy go w Polsce?

Czwarty odcinek "The Last of Us" zakończył się cliffhangerem. Jak się jednak okazuje, nie będziemy musieli obgryzać paznokci z niecierpliwości do przyszłego poniedziałku, aby sprawdzić, jak rozwinie się zaistniała sytuacja. Ze względu na Super Bowl HBO zdecydowało się bowiem przyśpieszyć premierę piątego epizodu hitowego serialu.

06.02.2023
14:46
the last of us hbo max 5 odcinek premiera
REKLAMA

Cóż to była za premiera! Pierwszy odcinek "The Last of Us" w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 4,7 mln osób. To już był hit, a wraz z kolejnymi epizodami popularność serialu już tylko wzrastała. Z tygodnia na tydzień. Oglądanie produkcji w niedzielne wieczory weszło Amerykanom w nawyk. HBO wie jednak, że nawet losy Joela i Ellie nie byłyby żadną konkurencją dla Super Bowl.

Finał mistrzostw amerykańskiego futbolu jest największym wydarzeniem sportowym w Stanach Zjednoczonych, którego transmisję co roku śledzą miliony Amerykanów. Szefostwo HBO zdecydowało więc, że przesunie premierę 5. odcinka "The Last of Us". I dla fanów serialu jest to świetna wiadomość.

REKLAMA

The Last of Us - nowy odcinek jeszcze w tym tygodniu na HBO Max

Użytkownicy HBO Max w jednym tygodniu będą mogli obejrzeć dwa odcinki "The Last of Us". Czwarty epizod tyle co pojawił się na platformie, a kolejny zadebiutuje dosłownie za chwilę, bo już w najbliższy piątek. W Stanach Zjednoczonych jego premierę zaplanowano na 10 lutego o 21:00 czasu amerykańskiego.

REKLAMA

Polscy fani "The Last of Us" też nie będą musieli czekać na piąty odcinek serialu do przyszłego poniedziałku. W naszym kraju nowy epizod zadebiutuje na HBO Max w nocy z 10 na 11 lutego o 3:00.

Informacja o przyśpieszonej premierze nadchodzącego odcinka "The Last of Us" jest o tyle dobra, że czwarty zakończył się cliffhangerem. Tygodniowe oczekiwanie na rozwiązanie przedstawionej sytuacji byłoby nieznośne. Pytanie tylko co twórcy przygotowali dla nas tym razem i ile paznokci przyjdzie nam obgryźć zanim dostaniemy kolejny epizod serialu, na który tym razem poczekamy dłużej niż zazwyczaj, bo zadebiutuje w ustalonym wcześniej terminie - 20 lutego.

Dotychczasowe odcinki "The Last of Us" obejrzycie na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA