REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tom Holland wkurzył się na dziennikarzy. Opowiedział, dlaczego odciął się od mediów społecznościowych

Gdy Tom Holland ogłosił swoją przerwę w social mediach, prasa podchwyciła temat. Aktor nie był zadowolony jednak, kiedy okazało się, że jego komunikat został w mediach kompletnie przeinaczony i gorzko wspominał chwile, w których jego zdaniem dziennikarze powinni byli zachować się zgoła inaczej.

11.07.2023
11:01
Tom Holland wkurzył się na dziennikarzy. Opowiedział, dlaczego odciął się od mediów społecznościowych
REKLAMA

Tom Holland, gwiazda filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu", promuje obecnie serial platformy Apple TV - "W tłumie" - gdzie wciela się w Danny'ego Sullivana, który za udział w strzelaninie w Rockefeller Center zostaje aresztowany latem 1979 roku. Aktor wspominał już wcześniej, że rola w produkcji opartej na prawdziwej zbrodni była dla niego niezwykle wymagająca, przez co musiał borykać się z wieloma trudnymi stanami psychicznymi, a sam serial zmienił jego poglądy pod kątem postrzegania zdrowia psychicznego. I właśnie w czasie, kiedy "W tłumie" było jeszcze w fazie produkcji, aktora przytłoczył ogrom emocji, związanych ze swoją nową rolą. Wtedy też Holland zadecydował o zrobieniu przerwy od mediów społecznościowych.

REKLAMA

Tom Holland nie wspomina dobrze decyzji o zrobieniu przerwy od social mediów. Chodziło o reakcję dziennikarzy

Aktor wyznał, że w tamtym czasie, widząc realny problem, jaki wywołują u niego media społecznościowe, zdecydował się usunąć swój Instagram, gdyż czuł, że był uzależniony od fałszywej wersji swojego życia. Kiedy podał jednak do wiadomości informację o tym, że robi przerwę od social mediów, reakcja prasy wzbudziła w nim złość:

Próbowałem powiedzieć: "Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ czuję, że skorzysta na tym moje zdrowie psychiczne". Wkurzyło mnie jednak zachowanie dziennikarzy, którzy próbowali przeinaczyć moje słowa, pisząc, że mam załamanie psychiczne

- skomentował Tom Holland.

Rozgoryczony aktor dodał, że według niego, skoro media już podchwyciły ten temat, powinni poprowadzić tę historię w inną i dużo bardziej korzystną stronę:

REKLAMA

Media rzuciły negatywne światło na zdrowie psychiczne. Zamiast mówić: "Dobrze, że on robi [przerwę od social mediów], więc wszyscy powinniśmy czuć się dobrze, jeśli także chcielibyśmy to zrobić", mówili: "Patrzcie, on nie jest idealnym, szczęśliwym dzieciakiem, za jakiego go uważacie. Przechodzi załamanie nerwowe w Nowym Jorku"

- wspominał aktor.

Rola w serialu "W tłumie" znacząco wpłynęła na zdrowie psychiczne aktora, który zadecydował, że dla własnego dobra potrzebuje na jakiś czas zniknąć ze światła hollywoodzkich reflektorów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA