REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Warrior Nun" jednak nie dostanie 3. sezonu. Twórcy szykują coś znacznie lepszego

Fani świetnej "Warrior Nun" Netfliksa niedawno odetchnęli z ulgą - udało im się bowiem ocalić anulowany serial. Teraz okazuje się, że tytuł jednak nie powróci z 3. sezonem w formie odcinkowej. Czeka nas za to... trylogia pełnometrażowych filmów.

16.08.2023
11:06
warrior nun sezon 3 trylogia filmy netflix
REKLAMA

„Warrior Nun” to ceniony serial Netfliksa - zaskarbił sobie sympatię widzów i krytyków, a także doczekał się niemałego grona wiernych fanów. Mimo tego produkcja nie spełniła oczekiwań serwisu, wobec czego anulowano ją po 2. sezonie (swoją drogą - zacznie lepszym, niż „jedynka”). 

Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że kampania zrozpaczonych fanów - „Save Warrior Nun” - przyniosła spektakularne efekty. Reżyser i scenarzysta tytułu, który współtworzyła m.in. Agnieszka Szumowska, poinformował na Twitterze, że „dzięki połączonym głosom, pasji i niesamowitym wysiłkom serial powróci - i będzie jeszcze bardziej epicki”. Nie dowiedzieliśmy się jednak, czy to Netflix zmienił zdanie odnośnie produkcji, czy inny koncern odkupił prawa do tytułu - dopiero po pewnym czasie źródła The Hollywood Reporter doniosły, że wskrzeszenie serii nie odbędzie się w jej pierwotnym domu. Tak czy inaczej, po upublicznieniu powyższej informacji wszyscy zakładali kontynuację pod postacią 3. sezonu. Okazuje się jednak, że nowa seria nie powstanie. 

Czytaj także:

REKLAMA

Warrior Nun powróci jako trylogia filmów

W tym tygodniu ujawniono nowe szczegóły. Dean English, producent wykonawczy serialu, w opublikowanym na YouTube materiale oznajmił:

Muszę zacząć od podziękowania wszystkim wiernym fanom. To dzięki wam i waszej niesamowitej energii kontynuujemy tworzenie tych historii. Naprawdę sprawiacie, że to wszystko jest tego warte. Dziękuję bardzo za nieustające wsparcie! (...) Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że "Warrior Nun" powraca jako filmowa trylogia. Powtórzę: jako trylogia filmów fabularnych. Trzy filmy!

Niestety, to by było na tyle jeśli chodzi o nowe informacje. Musimy pamiętać, że w związku z trwającymi właśnie strajkami scenarzystów i aktorów termin rozpoczęcia prac nad tą trylogią pozostaje zagadką. Producenci nie mogą ogłosić żadnych konkretów czy nazwisk.

Właśnie z powodu strajków nie możemy dzisiaj ogłosić żadnych innych wieści w tej sprawie

- wyjaśnił English.
REKLAMA

"Warrior Nun" to adaptacja komiksu "Warrior Nun Areala" autorstwa Bena Dunna - unikalna produkcja skupiona na kilku ciekawych tematach społecznych, przede wszystkim jednak na soczystym mordobiciu. Oto Ava (Alba Baptista) i Wojowniczki Zakonu muszą znaleźć sposób, aby pokonać anioła Adriela, który próbuje dokooptować grupę swoich wyznawców do dominującego na Ziemi kościoła.

Warrior Nun
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA