Czy w 2. sezonie „Wiedźmina” zagrają polscy aktorzy? Wypowiedź Tomasza Bagińskiego daje taką nadzieję
Czy w 2. sezonie „Wiedźmina” zagrają Polacy? – to pytanie zadają sobie fani serialu z naszego kraju odkąd tylko Netflix ogłosił kilka nazwisk aktorów, którzy pojawią się w nadchodzącej produkcji.

REKLAMA